שיווק בפייסבוק: 3 כלים שיעשו לכם ת'חיים קלים

שיווק בפייסבוק: 3 כלים שיעשו לכם ת'חיים קלים

אחד היתרונות הגדולים של קידום אתרים אורגני בגוגל ופרסום באינטרנט, בפרט בפייסבוק, הוא שיש לנו אפשרות לעבוד עם מגוון רחב של כלים אשר הופכים את התהליך להרבה יותר פשוט ונוח וכן מדובר בכלים שיכולים להפיק עבורנו לא מעט מידע על פיו אנחנו יכולים לפעול מתוך כוונה להשיג תועלת אופטימאלית מהפרסום שלנו.

כידוע, לפרסום באינטרנט ובפרט בפייסבוק יש יכולות הרבה יותר אפקטיביות מאשר לפרסום רגיל. בין היתר זה בא לידי ביטוי בכך שאנחנו יכולים למקד את הפרסום שלנו בקהלים ספציפיים על פי דרישה, בהתאם למה שאנחנו מחפשים, וכן אנחנו יכולים ליצור דרך הפרסום ודרך הכלים השונים, ביג דאטה, מאגרי מידע שיכולים לעזור לנו, הן בניהול הקמפיינים עצמם והן בהמשך.

החוכמה היא לדעת לבחור את הכלים הנכונים ולדעת כיצד לעבוד עם כל הנתונים שעומדים לרשותנו. לכן במאמר זה, אנחנו שלושה כלים שיכולים לעזור לנו בצורה נכונה כיצד לייצר פרסום נכון בפייסבוק, מהיבטים שונים.

הכלי הראשון הוא הוטסוט, מדובר על כלי איתו עובדים מפרסמים רבים, שכן הוא מאפשר להם לנהל עמודי פייסבוק רבים, לנהל אותם, לתכנן ולפרסם סטטוסים שונים, וכן להפיק מידע אפקטיבי לצרכים שונים.

הכלי השני הוא הוא פוסט פלנר, כלי שמאפשר למפרסמים לערוך מחקרים בפייסבוק, למשל, הוא סוקר מה הם הנושאים הכי מדוברים ברשת, ועל פיהם אפשר לפרסם, לשתף פעולה עם גורמים בתחום ועוד. זה עוזר לקבל חשיפה מאוד משמעותית בכל זמן.

כלי שלישי שיכול מאוד לעזור בהפקת מידע הוא אוריבי, כלי שיווצר על ידי חברה ישראלית, הרעיון הוא להיכנס אל דוחות של פרסומות וקמפיינים, ולהפיק נתונים מאוד משמעותיים. הכלי יוצר דוחות עם רבדים שונים, אשר יכולים לשמש לצרכים שונים, בצורה הרבה יותר נוחה מהכלים שפייסבוק מעניקה לנו.

צריך לומר, פרסום בפייסבוק הוא מאוד משתלם, אך בשביל שהוא יהיה כזה ועל מנת להפיק את כל התועלת האפשרית, אזי שאנחנו צריכים להשתמש בכלים הנכונים ולדעת כיצד לעשות את זה בצורה נכונה. רק כך נוכל להפיק מהקמפיין שלנו תועלת אופטימאלית.

כתוב/כתבי תגובה