שיפוץ משרד דיגיטל ירושלמי: כך תרגישו בבית

שיפוץ משרד דיגיטל ירושלמי: כך תרגישו בבית

בירושלים יש מגוון רחב של מקומות עבודה, כשחלק לא מבוטל מהמשרות הנחשקות וממקומות העבודה השונים מתבצע מתוך משרדים. כיום, כל בעל חברה יודע שחשוב להעניק למשרד אווירה ביתית ולאפשר לעובדים לעבוד בסביבת עבודה אופטימלית ופונקציונלית בעבורם.

במשרדי דיגיטל למשל, יש לא מעט מחלקות, בין אם אלה מחלקות לקידום בגוגל, מחלקת תוכן או מחלקת רשתות חברתיות, כשכל אחד מהעובדים זקוק לריכוז ושקט בחלל העבודה על מנת לעבוד ביעילות. הצרכים הללו הם לא נחלתם של משרדי הדיגיטל בלבד אלא של כל משרד באשר הוא, לכן ריכזנו בעבורכם מגוון רחב של טיפים ומידע לשיפוץ משרד בירושלים.

הבינו את צרכי המשרד

בטרם תחילת תהליך השיפוצים, חשוב להבין מהם צרכי המשרד, על מנת שתוכלו לתכנן שיפוץ מדויק ואפקטיבי בעבורכם וליצור את סביבת העבודה האידיאלית ביותר. האם יש צורך בחלוקת החלל? האם חשוב להגדיל את חלל המנוחה? האם המטרה היא להיטיב עם האקוסטיקה במשרד? ואולי בכלל יש צורך בנקודות חשמל נוספות? ערכו רשימה של כל הצרכים שלכם ושל כל השיפוצים שתרצו לבצע בחלל העבודה.

לאחר שתכננתם והבנתם מהם צרכי המשרד, עליכם למצוא בעלי מקצוע מתאימים שיבצעו עבורכם את השיפוץ, שהרי מדובר בקבלני שיפוצים ולעיתים גם במעצבי פנים. כדאי לבחור בקבלן שיפוצים וותיק בעל ניסיון בשיפוץ משרדים וחללי עבודה.

לרשימת קבלני השיפוצים המומלצים בירושלים:

https://www.shiplus.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A5-%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C/%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D/

 

חלוקת חלל העבודה או יצירת מחיצות

יש שתי דרכים לחלק את חלל העבודה, כשאחת מהן היא חלוקה באמצעות חדרים והשנייה היא חלל עבודה משותף החצוי באמצעות מחיצות, כך לכל עובד יש עמדה אישית. כמו כן, בחלק מהמקרים יש צורך בבניית חדר ישיבות או חלל מנוחה לעובדים. כדאי לדעת שניתן לבצע את השיפוץ הנ"ל באמצעות עבודות גבס, זאת בשל העובדה שמדובר בחומר גמיש, נוח לעבודה ואפקטיבי המאפשר בנייה בזמן קצר.

ומה לגבי האקוסטיקה? ובכן, כשבונים קירות גבס משתמשים למעשה בלוחות גבס ייעודיים. על מנת לשפר את האקוסטיקה בחלל וליצור הפרדה איכותית, ניתן להיעזר בחומר בידוד (למשל: צמר סלעים), או בלוחות גבס אקוסטיים ייחודיים. אל תוותרו על שלב האקוסטיקה במהלך תכנון השיפוץ מאחר ומדובר בנושא חשוב ובייחוד במשרדים גדולים, בגלל שהיעדר אקוסטיקה איכותית עלול להוביל לקשיים בריכוז וביצוע המשימות.

עיצוב פנים: להרגיש בבית

לעיצוב הפנים יש חלק משמעותי בתהליך השיפוץ, ובייחוד בשל הצורך להעניק לעובדים תחושה ביתית ונינוחה. לכן כדאי להתייעץ עם מעצב פנים שיסייע לכם ליצור את הקו העיצובי הנכון בעבור המשרד שלכם. כמו כן, מומלץ לרכוש רהיטים ביתיים (ולהימנע ממראה תעשייתי), ולאבזר את חלל המנוחה על הצד הטוב ביותר.

אל תשאירו קירות לבנים

אם אתם רוצים להעניק לחלל העבודה תחושה ביתית, כדאי לשלב מעט צבעוניות בעיצוב המשרד כשרצוי לשים דגש גם על צביעת הקירות. חשוב ליצור עיצוב מתון, אך יחד עם זאת צבעוני ומזמין כדי להקנות לחלל אווירה ייחודית ולהעניק לעובדים תחושה נינוחה ונעימה. את צבע הקירות יש להתאים לעיצוב הפנים הכללי של המשרד, כשמוטב להיעזר בצבעים קרים ובהירים כדי להקנות לו את המראה האידיאלי.

אגב, באזור שוק מחנה יהודה, תוכלו למצוא שלל חנויות מקומיות שמחזיקות במגוון רחב של פריטים דקורטיביים עמם ניתן לעצב ולעטר את המשרד.

 

שיפוץ ועיצוב משרד בירושלים הוא תהליך שיש להתייחס אליו בכובד ראש, ולתכנן את עבודות השיפוצים בהתאם לצרכי המשרד והעובדים. יש לא מעט דרכים שבעזרתן תוכלו להפוך את המשרד לחלל עבודה נינוח ופונקציונלי – בחרו את הדרכים האידיאליות ביותר בעבורכם. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה