בניית אתרים – למה זה חובה היום לכל עסק?

בניית אתרים – למה זה חובה היום לכל עסק?

כל בעל עסק קטן כגדול, שואף להגדיל הכנסות ולמנף את עצמו. אז אם עד לפני שנים לא רבות, הדרך לכך עברה דרך עולם השיווק המסורתי, הרי שכיום עבר הכדור למגרש שונה לגמרי. המגרש המרכזי אשר בו העולם כולו משחק ופועל כיום, מדובר כמובן ברשת האינטרנט. אתר הבנוי ומותאם לכל המכשירים, למחשבים, למובייל, טאבלט וכדומה והוא גם מקודם, מעודכן ומקצועי הוא אתר שיצליח לשווק היטב את העסק.

מאז ומתמיד ידענו כי לא מספיק לפתוח עסק או חנות. על מנת שהלקוחות יתחילו לזרום אליו ולפרנס אותנו אנחנו חייבים גם לפרסם את העסק ולשווק אותו. אז עד לפני שנים לא רבות, הפרסום נעשה באמצעות מודעות רחוב, מודעות פרסום בעיתונות ופרסום ברדיו ובטלוויזיה. האמת היא שכל זה עדיין קיים אבל במינון הרבה יותר נמוך ביחס לעבר. מנגד, בעלי העסקים הגדולים דווקא מצליחים להגדיל את ההכנסות שלהם ולמנף את עצמם היטב גם עם פרסום מינורי. איך זה קורה?

אתר לעסק – זה מה שמביא הכי הרבה לקוחות

כיום נמצא שוק הפרסום בעיקר באינטרנט. כל מה שאנחנו צריכים אנחנו מחפשים שם כל מה שאנחנו צריכים אנחנו אכן מוצאים באינטרנט.

כך מתנהל לו חשבון הבנק שלנו כשאנחנו כמעט ולא צריכים להגיע אל הסניף וכך אנחנו מנהלים קניות. כשאנחנו זקוקים לשירות כלשהו של איש מקצוע אנחנו גם כן נחפש אותו בגוגל כך שבהחלט ניתן לומר כי מי שנמצא שם, אכן יזכה ללקוחות שיפנו אליו ויבקשו את שירותיו.

> עדיין אין לכם אתר?? בניית אתרים אצל דניאל זריהן!

בנינו אתר לעסק. עכשיו אפשר לישון בשקט?

אז הבנו שבלי אתר, העסק שלנו לא יזכה לחשיפה בקרב הלקוחות שמחפשים אותנו. אז בנינו אתר. עכשיו אנחנו כבר יכולים לשבת בשקט ולהמתין ללקוחות שיתחילו לנהור אלינו בהמוניהם? מסתבר שזה ממש לא כך. כמו שיש לנו אתר, כך גם לעוד עשרות ומאות אלפים של בעלי עסק יש אתר. מה יגרום לכך שהגולשים שעשויים להפוך ללקוחות פוטנציאליים שלנו יגיעו אלינו ולא אל המתחרים שלנו? כאן תלוי מה אנחנו עושים עם האתר שלנו.

כי ממש לא מספיק לבנות אתר. כדי שהאתר יזכה לחשיפה, כלומר גוגל יציב אותו בדף הראשון שלו, אנחנו אמורים להשקיע בקידום נכון של האתר. רק אם נעשה את זה כראוי, נוכל להתחיל להפיק תועלת מהאתר.

את גוגל מאכילים בכפית…

אז איך משכנעים את גוגל שאנחנו באמת טובים וראויים להיות ראשונים? כאן צריך להכיר את הכללים של גוגל.

כשגוגל רואה כי האתר הוא אתר מעוצב היטב, אתר עם תכנים רלוונטיים, תכנים עדכניים המשלבים מילות מפתח נכונות, אט אט הוא מדרג את האתר גבוה יותר. כך למעשה מצליח האתר לטפס אל עבר התוצאות הראשונות. מדובר בעבודה קשה וממושכת אך ההשקעה שווה. כי אתר שמצליח לטפס למעלה, יוכל בקלות לשמור על מקומו לאורך זמן, כמובן עם תחזוקה קבועה ושוטפת, של הזנת תכנים מקצועיים הכוללים את מילות המפתח המתאימות.

כדי ליהנות מאתר מקצועי, מומלץ מאוד להיעזר באנשי מקצוע שיבצעו את הדבר באופן הכי מקצועי והכי נכון על מנת שהאתר יוביל לתוצאות הרצויות וניתן יהיה להפיק ממנו את מלוא התועלת.

כתוב/כתבי תגובה