5 טיפים לקידום אתרים נכון ב2019

5 טיפים לקידום אתרים נכון ב2019

בשנים האחרונות נדמה שהמרחב האינטרנטי הפך לזירת השיווק העיקרית בקרב עסקים רבים. בעידן שבו האינטרנט תופס חלק משמעותי כל כך בעולם השיווק והעסקים, זה בהחלט לא מפתיע שקידום אתרים הפך למבוקש ונחוץ. עם תחילתה של שנת 2019, ריכזנו בעבורכם 5 טיפים לקידום אתרים נכון ואפקטיבי.

התחילו בפעולות הקידום לפני עלייתו של האתר לאוויר

קידום אתרים הוא עולם ומלואו, והתחום מכיל לא מעט רבדים ופעולות שיש לבצע, כשחשוב להתחיל לבצע חלק מהפעולות הללו עוד בשלבי הקמת האתר, כך תוכלו להכין אותו לעלייה לאוויר באופן המיטבי. כמו כן, בבלוג של עידן בן אור תוכלו למצוא מידע מקיף אודות קידום אתרים נכון ואפקטיבי, לרבות טיפים והדרכות בתחום.

אל תקלו ראש בבניית קישורים חיצוניים

אחת הפעולות האפקטיביות ביותר לשיפור מיקומים בגוגל היא בניית קישורים חיצוניים, לכן ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא לא מעט מאמרים ותכנים. ומה הבעיה? ובכן, הבעיה היא שלעיתים מדובר במאמר שמטרתו לטרגט את הביטוי ותו לא, כלומר המאמר לא באמת מניב ערך לגולש. בניית קישורים חיצוניים זו בהחלט פעולה חשובה, אך רצוי ומומלץ לייצר תכנים עם ערך, כאלה שמלבד לטרגט ביטוי יעניקו לגולש מידע מדויק ומקיף.

בניית קישורים פנימיים – לא פחות חשוב וחיוני!

למרות שבניית קישורים חיצוניים מהווה פעולה חיונית בעבור הקידום, מוטב לתת תשומת לב גם לבניית הקישורים הפנימיים. מעבר לעובדה שתעניקו לגולש חוויית משתמש איכותית וטובה יותר, אתם למעשה מציגים למנוע החיפוש את העמודים המשמעותיים ביותר באתר. הדבר הראשון וההגיוני לעשות הוא לקשר מתפריט ההדר ותפריט הפוטר לעמודים הרלוונטיים (על מנת ליצור היררכיה וסדר באתר), כשחשוב להיעזר במחקר המילים ולהבין מהם הביטויים האידיאליים לקידום האתר. מלבד זאת, בניית הקישורים הפנימיים נעשית גם באמצעות הבלוג (עליו יורחב בסעיף הבא), כשניתן לקשר בין מאמרים דומים או נושאים שמתכתבים זה עם זה.

אל תוותרו על בלוג

הקמתם אתר והתחלתם בעבודת הקידום – אבל כיצד תוכלו למשוך קהל רלוונטי? אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות בלוג שיתעדכן במאמרים מקצועיים באופן תדיר. נדמה שלא מעט אתרים בוחרים לוותר על קיומו של הבלוג וחבל. גם אם אין לכם את הזמן הנחוץ כדי לתפעל אותו, תוכלו למצוא כותב תוכן שיכתוב בעבורכם תכנים מקצועיים בתחום שבו אתם עוסקים.

המאמרים בבלוג יאפשרו לכם לטרגט ביטויים, להעניק לגולשים מידע מקצועי (מה שעשוי להפוך אותם ללקוחות פוטנציאליים) ויאותתו למנוע החיפוש שהאתר שלכם מעודכן ורלוונטי.

התאמה למובייל

לא משנה במה אתם עוסקים – השימוש בטלפון הנייד הפך למשמעותי וניכר, לכן חשוב להתאים את האתר למובייל ולאפשר לגולשים לגלוש ולשוטט באתרכם גם אם הם עושים זאת באמצעות הטלפון הנייד. מעבר לזה, בשנת 2015 פורסם על שינוי שנעשה באלגוריתם בין חיפוש במנוע החיפוש במובייל לבין חיפוש שנעשה באמצעות מחשב, מה שמעיד על כך שזה ללא ספק חיוני ונחוץ להתאים את האתר למובייל.

 

קידום אתרים אורגני, הקרוי גם SEO הוא תחום רחב שכולל בתוכו לא מעט פעולות ותהליכים. אל תקלו ראש בנוגע לקידום האתר. חפשו אחר מקדם אתרים מקצועי שיסייע לכם להגיע לתוצאות האידיאליות ביותר, תוך תשומת לב לתכנים איכותיים ובניית קישורים (חיצוניים ופנימיים) באופן מדויק ואפקטיבי. כך או כך, כדאי להתעדכן באופן תדיר בשינויים באלגוריתם של גוגל, כשתוכלו לעשות זאת באמצעות בלוגים ומקורות מידע שונים.

כתוב/כתבי תגובה