למה לעסק קטן אסור לוותר על פרסום בפייסבוק?

למה לעסק קטן אסור לוותר על פרסום בפייסבוק?

פייסבוק היא הרשת החברתית הכי פעילה. אומנם רבים אוהבים להיכנס אל אינסטגרם ולהתכתב בסיוע של וואטסאפ, אבל עדיין מדובר ברשת חברתית שהשפעה שלה על כולם היא ניכרת ואת זה יכולים לראות לפי הכמות של הפעילות שם עבור אנשים פרטיים ועבור חברות ואנשי ציבור גם.

דבר זה מביא באופן די טבעי בעלי עסקים רבים לפתוח דף פייסבוק עסקי עבור הלקוחות שלהם, כאשר צבירה של קהל רב ככל האפשר היא דבר טבעי לעשות ודבר שיקרה לאחר זמן רב עם פעילות איכותית של פרסום העסק שם. למה לעסק קטן לא כדאי לפספס את האפשרות של פרסום בפייסבוק? במילה אחת – חשיפה.

לקוחות רבים נכנסים לשם

זה מאוד בולט לראות כי גם אדם נכנס אל הפייסבוק שלו כדי לבדוק רק מה ההודעה החדשה בפיד שעלתה, הוא עובר על פני גלילה ארוכת דקות שיכולה להמשיך עד שעה ארוכה ללא כל כוונה. אם אנשים היו מודדים את הזמן הזה שבו הם גולשים בפייסבוק הם קרוב לוודאי לא היו מאמינים לכמות הגדולה של זמן מבוזבז, ודבר זה הופך את הזירה הווירטואלית הזו לאפשרות מאוד טובה לשווק את העסק עבור גולשים שנמצאים שם רוב היום בשעות של הפנאי. עסק קטן הוא כזה אשר רק מתחיל את צעדיו בזירה הזו וחשיפה כזו עבורו היא בגדר של חובה.

חושפים את העסק

כפי שכבר צוין בתחילה, חשיפה היא שם המשחק עבור כל סוג של עסק, וכאשר עסקים קטנים הם כאלה שבקושי מכירים אותם ואין להם את התקציבים המנופחים של חברות ענק עבור קמפיין של פרסום בטלוויזיה ובאופן קבוע בעיתון הכי פופולארי לקריאה, צריכים לחשוב על הכלים אשר זמינים עבור פרסום העסק, כי חשיפה היא הדרך היחידה שאיתה העסק יכול לצמוח ולקבל כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים אליו. שיווק בפייסבוק היא דרך מופלאה לפלח לקוחות רלבנטיים, ולהביא לידים אל בית עסק קטן מבלי לבצע הוצאה כספית גדולה, כל עוד הפעולה נעשית על ידי בעלי ניסיון בסושיאל שאיתם מקדמים קמפיינים בצורה יעילה.

למידע גם על פרסום באינסטגרם, בקרו בכתובת https://taitz.co.il/blog/2015/09/13/instagram/

כתוב/כתבי תגובה