אתר לעסק – למה זה משתלם לכם?

אתר לעסק – למה זה משתלם לכם?

לא מעט עסקים, בעיקר עסקים קטנים, אך לא רק הם, בוחרים היום שלא להקים אתר לעסק. הם מעדיפים לפנות אל קהל הגולשים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה. הם פשוט פותחים עמוד עסקי בפייסבוק, זה הרבה יותר פשוט, יותר נוח, הרבה יותר זול במובנים רבים, לכן זה נראה להם יותר משתלם.

אומנם פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק זה חשוב מאוד לשיווק ופרסום, בוודאי שזה חשוב לצורך תקשורת עם קהל הגולשים, אך חשוב לומר, במקרים רבים אי אפשר לנהל עסק ברשת מבלי שיש לנו אתר אינטרנט מתאים.

כשאנחנו מדברים על אתר לעסק, אנחנו מדברים על שני דברים עיקריים. מקום בו אנחנו יכולים לעלות תכנים מסוגים שונים באופן שוטף, וכן מקום בו אנחנו יכולים להציע את המוצרים והשירותים שלנו למכירה בצורה קלה. כרגע, המקום היחידי שאנחנו יכולים לעשות את זה, כאמור, זה דרך אתר לעסק שעומד בפני עצמו, כלומר אתר שלנו, שאנחנו מתחזקים, מנהלים, שאנחנו משלמים עליו. זה לא אפשרי לספק את שני הדברים הנ"ל, לא דרך עמוד פייסבוק ולא דרך מערכות אחרות.

כשאנחנו בונים אתר לעסק , במובנים מסוימים אנחנו יכולים להתייחס אליו כאל עוגן, כאל בית, ממנו אנחנו יכולים לצאת הלאה, כלומר, הוא הבסיס של העסק באינטרנט, מכאן אנחנו יכולים לעבור אל מקומות אחרים, אנחנו יכולים לייצר עמוד בפייסבוק, לפתוח בלוג, לייצר עמוד באינסטגרם, או ברשתות חברתיות אחרות.

צריך לציין עוד נקודה מהותית, אתר לעסק זה עניין לא מורכב מבחינת תחזוקה. אחרי שאנחנו בונים אותו, אז באופן שוטף כל מה שעלינו לעשות זה לעדכן אותו מעת לעת בפרסומים שונים וכן לקדם אותו בגוגל. החל משלב מסוים, התהליך העיקרי שנצטרך לעשות זה פשוט לשמר אותו, ומעת לעת לעדכן. לא מעבר לכך.

לכן כל מי שנוטה לחשוב שמדובר בעבודת תחזוקה שתדרוש הרבה זמן או משאבים כספיים, טועה. מדובר בתהליך לא פחות נוח וקל מאשר תחזוקה של עמוד פייסבוק עסקי. שניהם ביחד יכולים לשפר את הנוכחות של עסק ברשת ובכלל.

כתוב/כתבי תגובה