5  דרכים ליצירת תוכן לעסק שלכם

5 דרכים ליצירת תוכן לעסק שלכם

כולם צריכים כתיבת תוכן לקידום העסק, אבל בעולם שמציף אותנו בכל כך הרבה סרטונים, מאמרים ותכנים פשוט קשה לייצר תוכן חדש ומקורי שיהיה מספיק פיקנטי, אטרקטיבי ורלוונטי לגולשים. למעשה, אסטרטגיית שיווק תוכן נכונה חייבת לכלול לוחות זמנים קפדניים, ואם בחרתם לפרסם 3 פעמים בשבוע ברשת החברתית ומידי שבוע להעלות מאמר חדש לאתר, כדאי שתעמדו ביעד, כיוון שהתמדה ועקביות יציירו את העסק שלכם כיציב ואמין בקרב העוקבים שלכם.

ההמלצה הכללית היא להכין את כל החומרים לפחות שבועיים מראש, והנה לפניכם 5 דרכים לכתיבת תוכן ממש מהשרוול בימים שבהם ההשראה, היצירתיות והמקוריות פחות נגישים לנו או כשלוחות הזמנים מאתגרים אותנו.

  1. כתבו ביקורת על מוצר או שירות

ביקורת היא מסוג התוכן שיכול להתאים כמעט לכל עסק. זה יכול להיות על מוצר שאתם משתמשים בו כאנשי מקצוע או על שירות שקיבלתם כלקוחות, ונוגע לתחום בו אתם עוסקים. על מנת שהביקורת תהייה טובה הקפידו לפתוח בהקדמה אודות המוצר או השירות ולציין את כל יתרונותיו וחסרונותיו. הוסיפו מחיר ומבצעים אם ניתן לנצלם, תמונות, סרטונים ועזרים ויזואליים ויותר מכל, הקפידו להיות אובייקטיביים.

  1. צרו סקר

סקר הוא דרך מצויינת להכיר את הקהלים שלכם, לחשוף את ההעדפות שלהם, ולדלות פרטים נוספים אודותיהם, שיסייעו לכם לטרגט תכנים בצורה מדוייקת יותר בעתיד.

  1. צרו רשימת טיפים

טיפים קצרים וענייניים מתחום העיסוק שלכם יכולים להיות מאוד יעילים לעוקבים שלכם. זו הזדמנות נהדרת לתרום מהידע המקצועי שלכם, וליצור תדמית מקצועית, אדיבה ושירותית לעוקבים ולקהל הלקוחות של העסק.

  1. כתבו פוסט אקטואלי

סדר היום הציבורי נקבע על ידי אמצעי המדיה השונים, ואחת השיטות הטובות ביותר לכתיבת תוכן חדש היא ניצול הנושאים העומדים על סדר היום לטובת פוסט אקטואלי, שנוגע לתחום בוא אתם עוסקים. בדרך כלל נפוץ להשתמש בטכניקה בשוק הנדל"ן והמשכנתאות, אך גם בתחום המשפטים, התרבות והבידור ועוד. האם הבחנתם בכמות הפרסומים שנגעו לאירוויזיון 2019 לאחרונה?

  1. פרסמו עדות לקוח

אין פרסומת טובה יותר מלקוח מרוצה, ופרסום עדות הוא עוד דרך מוצלחת לקדם מכירות ולפרסם את העסק שלכם. סרטונים הם אחת הדרכים הכי מוצלחות לעשות זאת, אך גם פרסום הודעה שנשלחה אליכם מלקוח, מכתב תודה שקיבלתם וכדו' עושים עבודה נפלאה.

כתוב/כתבי תגובה