טיפים לקידום אתרי WordPress

טיפים לקידום אתרי WordPress

יש לא מעט דרכים לבנות אתר אינטרנט, כשבין הדרכים הללו רבים בוחרים להקים אתר WORDPRESS. למרות בעבר היה נדמה שמדובר במערכת המיועדת לבלוגים, הרי שהיא התפתחה באופן ניכר, וכיום אתרים רבים בנויים על וורדפרס, וכן – גם אתרים גדולים ואתרים של חברות מסחריות. יש לכם אתר WordPress ואתם רוצים לקדם אותו? ובכן, אספנו בעבורכם טיפים חשובים בנושא.

קידום אתרים אורגני

כל אדם שהחליט לבנות אתר, ולא משנה באיזו פלטפורמה, רוצה שהאתר יהיה מקודם בגוגל, כלומר כשגולשים יחפשו את מילות המפתח הרלוונטיות, האתר שלו הוא זה שיופיע בראש העמוד. ובכן, כדי לקדם אתרי אינטרנט נחוץ ידע בנושא, כשכדאי לדעת שלחברת האחסון שלכם יש השפעה על הקידום. שנדגים? לעיתים ישנן תקלות בשרתי האחסון, והאתר אינו עולה, מה שגורם לכך שגוגל לא מוצא את האתר המאוחסן על השרת ובכך הדירוג עלול להיפגע. עוד כדאי לדעת שמיקום שרתי האחסון ישפיעו על מהירות טעינת האתר. אז איך תדעו לבחור שרת איכותי? מוטב שתקדישו תשומת לב ותקראו סקירה של חברות לאחסון אתרים, כך תוכלו לדעת כיצד לבחור את חברת האחסון האידיאלית ביותר בעבורכם.

קידום אתרים אורגני, יאפשר לכם לטפס במעלה הדירוגים ולהתברג במקומות הראשונים בגוגל, שהרי כך גולשים רבים ייחשפו לתכנים שלכם ולמוצרים שאתם מוכרים. יותר חשיפה = יותר מכירות. פה נעצור לציין שמערכת וורדפרס נחשבת למערכת ידידותית עבור מנוע החיפוש, כך שהפונקציות והפיצ'רים שלה עשויים לסייע לכם בתהליך קידום האתר.

התקינו תוסף SEO

במערכת WordPress ניתן להתקין תוספים מסוגים שונים, לרבות תוסף לקידום אתרים. יחד עם זה, התקנת התוסף אינה אומרת שהאתר מקודם, אלא מעניקה לכם כלי שבו תוכלו להשתמש כדי לקדם את האתר ולבצע פעולות אופטימיזציה שונות. מבקשים דוגמא? הקפידו לכתוב תיאור ALT לכל תמונה, כתבו תיאור לכל עמוד והשקיעו בבחירת URL מתאים ומושכל.

קידום אתרי WordPress

כמה התמונות באתר שוקלות?

אם האתר שלכם נטען לאט, יכול מאוד להיות שמשקל התמונות באתר גבוה. מעבר לעובדה שמשקל תמונות גבוה אינו עושה חסד עם קידום האתר (זמן טעינה ארוך במיוחד), זה גם גורם לחוויית משתמש לא טובה. כווצו את התמונות שבאתר באמצעות מערכות ייעודיות, כך תוכלו להימנע מטעינת אתר ארוכה מידי, ומכל ההשלכות של העניין.

מחקר מילים

אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך קידום האתר הוא ביצוע מחקר מילים, משום שעל המילים הללו תבנו את אסטרטגיית הקידום. מחקרי מילים מבוצעים באופן מעמיק, וזאת כדי למצוא את הביטויים שקהל היעד שלכם מחפש במנוע החיפוש. המטרה היא להצליח להתברג על הביטויים הללו, תוך שאתם מספקים תוכן איכותי ובעל ערך לגולש. הטעמת ביטויים באתר ללא אסטרטגיה וללא ערך (רק כדי להתברג בגוגל) עשויה להיחשב כספאם, וזה לא דבר שמומלץ לעשות.

 

קידום אתרי WordPress הוא לא דבר שניתן לכתוב עליו על רגל אחת, אם כי מדובר בתורה שלמה. אם אתם בעלי אתר, ומעוניינים להגדיל את כמות ההמרות\הכניסות שלכם, מוטב שתפנו למקדם אתרים מקצועי, כזה שמכיר את עולם ה SEO על בוריו ויודע כיצד להוביל אתכם לדרך המלך.

כתוב/כתבי תגובה