מי צריך מרכזיה בענן, ומהם היתרונות שלה?

מי צריך מרכזיה בענן, ומהם היתרונות שלה?

המושג מרכזייה בענן, נשמע לאחרונה יותר ויותר, בעוד שמי שיש לו חברה, ארגון, בית עסק או כל מטרה עסקית כזאת או אחרת – מתלבט ורוצה לדעת יותר אודות שיטת יצירת הקשר החכמה והחדשנית.

אבל מה זה בכלל מרכזייה בענן?

מרכזייה זאת, נועדה בתחילה לשמר על המידע החשוב בתוך העסק. המרכזייה מספקת הקלטה ותיעוד שיחות, היא מקנה את היכולת להוציא מידע מוקלט מהמערכת בכל זמן ומכל מקום. בעוד שמרכזיות אלה, מאפשרות את כלל השירותים במקום אחד.

באמצעות מרכזייה חכמה ומתקדמת: אפשר לזהות את מספרו או שמו של יוזם השיחה, לאתר יעדי שיחה, לקשר בין יוזם השיחה ליעד, להעביר מידע וכדומה. עוד ניתן באמצעותה, להעביר שיחות בקלות, לבצע שיחות בינלאומיות במחיר נוח, כמו גם לחייב את עלויות השיחה ולמנוע פספוס או העדר מענה ללקוחות.

מהם היתרונות של מרכזייה בענן?

מי שיבחר בשיטות ההתקשרות החכמה, בקבלת שיחות ויצירת קשר עם לקוחות בשיטות מתקדמות – יוכל להיעזר במרכזיות IP אשר מאפשרות מלבד חיבור שיחות, עם מגוון כלים חכמים לניהול עסקים, כגון:

נתב שיחות – נתב חכם אשר מאשר מענה קולי מהיר ומנתב שיחות יעיל. נתב אשר מבצע בין היתר, הקלטת שיחות מקצועית.

הנפקת דוחות – באמצעות מרכזייה בענן, אפשר גם להפיק דוחות ניהוליים מתקדמים.

דגמי מרכזייה חכמים – בבחירת מערכות טלפוניה חכמות, יש לבחור גם טלפונים מתקדמים וחכמים המוצעים למכירה על ידי חברות התקשורת.

הקלטת שיחות – אחת הסיבות המרכזיות של בחירה במרכזייה, היא היכולת להקליט, לשמור ולתעד שיחות. באמצעות מרכזיית IP, השיחות היוצאות והנכנסות: שמורות באמצעות טכנולוגיית ענן.

מערכת הכוללת פקס ומייל – מרכזיות חכמות מכילות בדרך כלל גם מערכות פקסמיליה מתקדמות ומערכות חכמות לשליחת דואר אלקטרוני. יתרונות אלה והאמצעים האחרים, מסייעם לבעלי עסקים, אנשים פרטיים וגופים לייעל את עבודת המערכת.

לעוד מידע בקרו באתר של טלקום אקספרטס

כתוב/כתבי תגובה