קידום אתרים בגוגל – האם זה משתלם

קידום אתרים בגוגל – האם זה משתלם

לאחר כמה חודשים מורטי עצבים, קיבלתם לידיכם בשעה טובה את אתר האינטרנט של העסק שמעצבים ומתכנתים עמלו עליו זמן ממושך. מכיוון שאתם מבינים כי כדי להגדיל את החשיפה של העסק לכמה שיותר לקוחות, עליכם להיות בעלי אחד מהנכסים הדיגיטליים הכי מהותיים בעידן האינטרנט של היום – שהוא כמובן אתר מעוצב, נגיש, איכותי ומעניין.

אך נוסף לוויזואליות והמטרה שהוא משרת, האתר צריך להגיע אל כמה שיותר גולשים ברשת כדי להיות אפקטיבי עבורכם. את זה ניתן להשיג על ידי תהליך קידום אתרים בגוגל, שיעניק לכם חשיפה כמה שיותר גבוהה באחד ממנועי החיפוש הכי פופולריים בארץ ובעולם. ניתן לומר כי תהליכי הקידום בגוגל נחלקים לשני סוגים עיקריים, קידום אורגני (SEO) וקידום ממומן (PPC).

עוד על קידום אתרים – שווה לקרוא את הכתבה הזאת מאת דניאל זריהן

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5684475,00.html

קידום אורגני VS קידום ממומן

קידום ממומן הוא אפשרות לפרסום מודעות שיווקיות על העסק ברחבי מנוע החיפוש, וזאת על ידי יצירת דף נחיתה המכיל מסר אטרקטיבי כזה או אחר שיוביל את הגולשים אל האתר. הקידום הממומן נערך באמצעות כלי הפרסום של גוגל, מערכת גוגל אדוורדס, שדרכו ניתן להתאים את המודעה על פי מספר פרמטרים כולל קביעת תקציב לאותו תהליך קידום.

לעומת זאת, הקידום האורגני הינו תהליך המשווק באופן ממוקד את האתר על ידי הופעה בראש תוצאות החיפוש של גוגל. כמו ששם התהליך מעיד על כך, מדובר על תהליך קידום שהוא טבעי לאתר אינטרנט. נוסף על ביסוסו בראש התוצאות הוא גם מקבל מעטפת של שיפורים ושדרוגים המסייעים לחוויית המשתמש של הגולשים השונים, וגם לקבלת אסמכתא מגוגל כי האתר איכותי ולכן יהיה מועדף להצגה עבור הגולשים לפרק זמן ממושך.

קידום אתרים בגוגל באמצעות מקדם מקצועי

על פי ההשוואות בין קידום אורגני לממומן, נראה כי תהליך קידום טבעי יהיה בסופו של דבר הרבה יותר איכותי וגם משתלם עבור אתר האינטרנט של העסק. מומלץ לבחור מקדם אתרים מקצועי המומחה בתחום שיידע כיצד להזניק את האתר קדימה בתוצאות, ויבצע את התהליכים הדרושים לחיזוקו וביסוסו של האתר בגוגל כך שיקבל את מלא החשיפה מקהל הגולשים ברשת.

כתוב/כתבי תגובה