חומת אש – במה היא תועיל לעסק שלי

חומת אש – במה היא תועיל לעסק שלי

עד כמה אתם רוצים לשמור על המידע הרגיש הקשור לעסק שלכם? לא מן הנמנע כי מרבית המידע על העסק שלכם מאוחסן על גבי הענן, ולכן חשוב מאוד לאבטח את הענן ברמה הגבוהה ביותר, קראו מידע נוסף. החומה משמשת על מנת להגביל את כמות המידע שיכולה לצאת החוצה, וכך בעצם תוכלו תמיד להיות עם יד על הדופק. תוכלו מצד אחד למנוע מהאקרים להיות חשופים למידע המצוי על גבי אותם שרתים, אך באותה נשימה גם המתחרים שלכם יכולים שלא לקבל את המידע הנחוץ להם על מנת להגביר את התחרות מולכם.

במה תועיל חומת אש לעסק שלכם?

כמובן שעל מנת שתוכלו להיות עם ראש שקט, אתם חייבים לדעת כי העסק שלכם מאובטח ברמה הגבוהה ביותר. בדיוק כמו שאתם נועלים את הדלת של המשרד בכל יום, כך גם אתם צריכים לדאוג כי המידע המצוי ברשת יהיה מאוחסן במקום מאובטח אשר יגביל את הגישה אליו. חומת האש היא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לבטח את ההגבלה הזאת, ויש לה גם לא מעט יתרונות לעסק שלכם.

היתרון המשמעותי ביותר זה כמובן שתוכלו להגביל את המידע הזולג החוצה, כל המידע אשר נמצא על גבי השרתים יהיה מאובטח ברמה הגבוהה ביותר כך שאף אחד לא יוכל לגשת אליו. כך תוכלו להיות בידיעה מלאה כי אתם עושים את מירב המאמצים על מנת לאבטח את המידע המצוי בענן.

בנוסף תוכלו לבצע סינון קפדני ולהגביל את הגישה רק לקבצים מאוד מסוימים הנמצאים על גבי הענן. כך לא תצטרכו להגביל את הגישה לכל הקבצים שלכם, וכמובן תוכלו לעשות את הסינון הנחוץ בין קבצים רגישים ובין קבצים לא רגישים אשר לא צריכים להיות מאובטחים.

אלמנט שלישי ואחרון זה כמובן שכל חומת אש לעסק מותאמת באופן אישי לעסק שלכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהיא תעשה את העבודה הטובה ביותר. ללא סימני שאלה וללא חוסר הבנה, הדרכה קצרה ואתם כבר מכירים לעומק את היתרונות של חומת אש לעסק שלכם.

כתוב/כתבי תגובה