צריך תחזוקה למחשבים בעסק שלך? כך תעשה את זה נכון

צריך תחזוקה למחשבים בעסק שלך? כך תעשה את זה נכון

שירותי תמיכה למחשבים, הדבר אולי הכי חשוב שכדאי לעשות בזמן פתיחת עסק ובעיקר כזה שמתבסס על מחשבים. כשרשת מחשבים קורסת, הדבר יכול לגרום להשבתת כל מערכת המיחשוב שעליה בנוי העסק ואת זה נורא חשוב לדעת. תחזוקת מחשבים היא הכרחית לכל עסק כזה.

צריך תחזוקה למחשבים בעסק שלך? כך תעשה את זה נכון

שירות תחזוקת מחשבים לעסקים צריך להיות על בסיס חוזה שירות שנתי, המקנה לעסק שלך ביטוח רחב ומקיף לניהול תקין ושותף לשרתים ותחנות העבודה בארגון. לא רצוי להתייחס לשירות הזה כמותרות לעסק שלכם אלא כמשהו שבלעדיו, המון בעיות יכולות לצוץ מבחינת ניהול שותף של העסק שלכם.

לאחר כניסתה של חברה המתמחה בנושא זה, יבצעו המומחים סקר אתר מקיף לכל רשת מערכת המחשוב בארגון, וכן הכרת שהתוכנות המותקנות בשרת של העסק שלכם ובתחנות העבודה שלו. מעבר לכך יתבצע ארגון מסודר של רישיונות השימוש בתוכנות המותקנות והשירותים המשמשים את המשרד שלכם בעבודה השותפת של בית העסק, כמו גם ביצוע גיבוי בענן לעסקים לשמירת כל הקבצים החשובים.

מדוע חשוב לשבת נכון מול המחשב במשרד? |

איך באמת צריכה להיות ישיבה נכונה ובעיקר בריאה מול מחשב או בכלל, במשרד כשאנחנו יושבים שעות עם הגוף מוטה קדימה? כדאי מאוד לבדוק טוב איך צריכה להיות הישיבה הממושכת הזו שכן בעתיד היא מסוגלת להזיק לנו למערכות שונות בגוף ובעיקר לגב שלנו

אם הגב לא ישר בזמן ישיבה ממושכת, הוא גם מתרגל למצב הזה. השינוי יכול להיות קשה ומפרך. חשוב לשבת בכיסא עם גב זקוף כדי להימנע מפגיעה בעמוד השדרה שאם הגב יהיה כפוף לזמן ארוך, הרי שהבעיה רק תתחיל ולא נדע איך היא תסתיים.

כמה זמן ייקח לי להתקין תוכנה במחשב? |

לשאלה זו כמה היבטים, כאשר בכל אחד מהם יש יתרון וחסרון. בהתקנת תוכנה במחשב שולחני, התקנה של תוכנה רגילה כמו פוטושופ למשל, תתבצע באופן מהיר ורגיל, מאשר בהתקנה במחשב נייד. מחשב נייד לוקח המון משאבים לתוכנות כבידות ויתפקד פחות טוב ממחשב נייח, וכך תוכלו גם לדעת איזה מחשב יהיה מתאים לסוג העבודה שלכם

כתוב/כתבי תגובה