מאגרי תמונות מומלצים בחינם – קראו את האותיות הקטנות

מאגרי תמונות מומלצים בחינם – קראו את האותיות הקטנות

נכנסתם לאחרונה אל תוך עולם הקידום הממומן של גוגל ויש לכם מלא שאלות שאתם רוצים לדעת. זה מובן בהחלט. למעשה, כל נושא חדש שתתחילו יהיו לכם הרבה שאלות ולכן טוב מאוד שהגעתם למאמר הזה. כי זה אומר שאתם מחפשים את התשובות. אחד הדברים שתעשו במהלך הקידום הממומן שלכם, יהיה לחפש תמונות כמו כאן שיעזרו לקידום אך גם לא יסבכו אתכם בסוגיות משפטיות ובהפרת זכויות יוצרים. 

מצאתם מאגרי תמונות בחינם, אך מה באמת אתם יודעים עליהם?

נתחיל בעובדה הפשוטה והטובה ביותר שלהם, הם לגמרי בחינם. במאגר תמונות מהסוג הזה תוכלו למצוא תמונות רבות בקטגוריות שונות המכסות כמעט כל תחום אפשרי בחיים. מחיות ועד ארנקים, מרקמים ואירועי ספורט ובכלל, כל מה שאתם יכולים להעלות על דעתכם. מאגרים כאלה לרוב יהיו ללא דרישות רישוי ויהיו להם מגבלות מעטות. 

מצד שני, העובדה שהן בחינם לעתים יכולה להצביע גם על איכותן של התמונות. רבים מהתצלומים בהם תתקלו במאגרים אלה יהיו תצלומים שבוצעו על ידי צלמים חובבים. תמונות כאלו הן לרוב תמונות שלא הצליחו להימכר ולכן הועברו למאגר כזה. כיוון שאתם רוצים להיות ייחודים ואותנטיים בקידום שלכם תרצו למצוא את תמונות שלא נתקלתן בהן או לחילופין תתקלו בהן במקום אחר.  קראו על הקשר בין תמונות ייחודיות וקידום אורגני בגוגל כמו כאן, מוצלח.

מה שמעביר אותנו לבעיה הבאה של המאגרים האלו. כיוון שהמאגרים האלו לא מגבילים שימוש בתמונה, ייתכן ודווקא בתמונה שבחרתם היה שימוש קודם ואפילו יותר משימוש אחד. זה יכול להיות ממש מבאס עבורכם לגלות לפתע באתר אחר את התמונה שבחרתם בשביל האתר שלכם. 

עוד דבר שאתם צריכים לשים לגביו, למרות שהמאגרים הללו בחינם, אין זה אומר שאתם צריכים להתעלם מזכויות יוצרים. ישנן תמונות במאגרי התמונות שהן לחלוטין בחינם, אין צורך למתן קרדיט או משהו דומה. אך ישנן תמונות הנמצאות במאגרים האלו שדורשות מתן קרדיט לצלם התמונה. אם אתם לא רוצים להתמודד עם תביעה משפטית, רצוי שתשימו לב איזו תמונה אתם בוחרים. 

לסיכום, 

אולי נדלקתם על הרעיון שניתן להשיג תמונות בחינם, אך אם אתם רוצים לישון יותר טוב בלילה, כדאי שתשימו לב לאותיות הקטנות, אלו שיכולות בקלות רבה להפיל אתכם.

כתוב/כתבי תגובה