כיצד בוחרים חברת קידום אתרים באופן מושכל?

כיצד בוחרים חברת קידום אתרים באופן מושכל?

מחפשים חברת קידום אתרים עבור האתר שלכם? אנחנו נציג בפניכם מספר פרמטרים לבחירה נכונה.

חברת קידום אתרים לא בוחרים ככה סתם

בתור בעלי עסק, כשאנחנו רוצים לעבוד עם ספקים מסוימים, אז מן הסתם אנחנו נקבע לעצמנו פרמטרים שונים על פיהם נעשה את זה. בין אם מדובר בעורכי דין, רואי חשבון, חברת הובלות, חברת משלוחים, משרד פרסום או כל דבר אחר. העניין לא שונה כשאנחנו מחפשים חברת קידום אתרים שתדאג לקדם את האתר שלנו בגוגל ובמערכות אחרות. כדי להעמיק את הידע תוכלו לקרוא באתר של חברת ריגו מרקטינג לקידום אתרים, ושם תמצאו מאמרים מקצועיים ומפורטים בנושא.

לפני שנציג מספר פרמטרים, חשוב לומר, עלינו להסתכל על התמונה הרחבה, כלומר, הן על מה שהחברה יכולה לספק לנו, הן על העלויות הכלכליות, והן על כך שאנחנו נרצה לעבוד עם החברה לאורך זמן ולא לתקופה קצרה.

פרמטרים לבחירה נכונה

ניסיון מוכח

הדבר החשוב ביותר הוא לבחון את החברה על פי הניסיון שלה. זה אומר, לבחון עם אילו לקוחות היא עבדה, איזה שירות היא העניקה להם, וכיצד היא עזרה ללקוחות שלה להתקדם. רצוי לבדוק את זה לא רק מההיבט של החברה אליה אנחנו פונים, אלא גם דרך הלקוחות שלה, בהווה ובעבר.

מקצועיות

אנחנו צריכים לשמוע מה בדיוק החברה מציעה לנו, איזו תוכנית קידום, כיצד היא פועלת, כמה אנשים ומי בדיוק יתעסק עם האתר שלנו, מה בדיוק תוכנית הפעולה של החברה. כאן צריך להיות סקפטי במובן הזה, שאם חברה מבטיחה לכם להגיע אל המקום הראשון בביטוי הפופולארי עבור האתר שלהם תוך זמן לא סביר (שבוע-שבועיים), מותר לכם להניח, שזה לא יכול להיות כל כך מהר.

שירותים נוספים

מומלץ לבדוק, האם החברה מספקת עוד שירות מלבד קידום אתרים, כך אולי תוכלו להכניס את כל הצרכים שאתם זקוקים להם, תחת קורת גג אחת.

ביקורות וחוות דעת

תמיד טוב לקבל המלצות, לקרוא ביקורות, לשמוע חוות דעת, הן על אופי השירות והן על אופי העבודה. עלויות – מן הסתם, יש לבדוק כמה החברה גובה, עבור מה, כיצד היא בדיוק קובעת את הסכומים שהיא מבקשת.

כתוב/כתבי תגובה