השוואת מחירי סלולר – אל תקנו לפני שתשוו!

השוואת מחירי סלולר – אל תקנו לפני שתשוו!

סלקום, פרטנר, פלאפון, 012 מובייל, הוט מובייל ועוד.. רשימת החברות הקיימות כיום בשוק הסלולר רק ממשיכה להתארך מידי יום – וזה מעולה. כשההיצע גדול יותר – הביקוש של הצרכנים מתפזר בין יותר חברות וכך גדלה התחרות, והמחירים נעשים אטרקטיביים יותר לטובת הצרכן.

עם זאת, לא מומלץ להסתמך על המצב בעיניים עצומות. כל חברה סלולרית מציעה חבילות שונות במחירים שונים, וגם אם המחירים של חברה מסויימת נראים לכם אטרקטיביים – כדאי מאוד לבדוק את מחיריהן של חבילות דומות בקרב חברות אחרות.

האם ההבדלים משמעותיים?

התשובה היא – תלוי. אם תערכו השוואת מחירי סלולר, יש חבילה שמציעה חברה מסויימת במחיר דומה למחיר שמציעה חברה אחרת על חבילה דומה. ויש חבילות שהן אמנם דומות לגמרי במהותן אך המחירים שלהן אכן משתנים פלאים בין החברות.

חברת 019 מובייל, לדוגמא, מציעה במחיר של 19.80 ₪ חבילה של שיחות והודעות ללא הגבלה עם 12 GB גלישה. חברת WE4G מציעה במחיר כמעט זהה את אותה החבילה – אבל עם 10 GB לגלישה. הוט מובייל, אגב, תציע במחיר מאוד דומה רק 7 GB לגלישה.

אם אתם מחפשים אפשרות גלישה עם פס רחב, WE4G מציעה חבילה של 20 GB גלישה, כולל שיחות והודעות ללא הגבלה – במחיר של 24 ₪ לחודש במשך שנתיים. אם תוסיפו רק שקל אחד – חברת 019 מובייל תציע לכם חבילה כזו עם 25 GB לגלישה, ללא הגבלת זמן! במילים אחרות, תוספת של 5 GB בעלות של שקל אחד בלבד.

מומלץ להיכנס לאתרי השוואות מחירים ולראות את העלויות השונות שמציעות החברות לכל חבילה.

לעיתים, יש חבילות טריפל טלוויזיה ואינטרנט שבתוכן כלול גם שירותי סלולר – שווה לבדוק ולהשוות מחירים בהתאם.

מה היתרון בהשוואת מחירי סלולר?

כמובן, שהיתרון הראשון הוא החיסכון – אנשים שנמנעים מהשוואה ולוקחים את ההצעה הראשונה שהם מקבלים – לרוב משלמים יותר ומפספסים חיסכון משמעותי לחודש. בנוסף, ההשוואה מסייעת לנו להיות בהיכרות עם טווח המחירים המשתנה מידי עונה ולהיות מעודכנים בחבילות חדשות ואולי יותר משתלמות. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה