מה זה סרטוני תדמית

מה זה סרטוני תדמית

כשאנחנו פותחים ערוץ מסחרי, אנחנו יכולים למצוא שם בין התוכניות ובזמן התוכניות עצמן, פרסומות עבור מוצרים, שירות וכן עבור עסקים שונים. המטרה שלהם היא לחשוף את הצופים אליהם, ולגרום להם לרצות אותם. בין אם זה באותו רגע ובין אם זה אחרי שיסיימו לצפות בתוכנית או בשלבים אחרים.

אך יש סוג אחר, נוסף של סרטונים אשר לא בהכרח מוצגים בזמן הפרסומות ותפקידם לעזור לנו למכור מוצרים, שירותים ובמיוחד עסקים. מדובר על סרטוני תדמית.

אלה סרטונים שנעשים על ידנו במטרה להציג את העסק שלנו, להציג את המוצרים והשירותים שאנחנו מייצרים ומשווקים, וכל זה במטרה שהקהל הרחב גם ייחשף אלינו, גם יבין את המשמעות של מה שאנחנו עושים, ולא פחות חשוב, שירצה להיות חלק מזה.

בגדול סרטוני תדמית הם הרבה יותר מורכבים, הרבה יותר ארוכים ומפורטים מפרסומת שנמשכת מספר רגעים. אם בפרסומת אנחנו צריכים לתפוס את תשומת הלב של הצופה במהירות ותוך שניות ספורות, ולא למשוך אותה מעבר לכך, הרי שבסרטון תדמית אנחנו יכולים להיות קצת יותר מפורטים, לקחת את הזמן קצת יותר, ולהציג את כל הנקודות והיתרונות שלנו.

מה אמור להכיל סרטון תדמית וכיצד משתמשים בו בצורה נכונה

סרטון תדמית אמור להכיל את הסיפור שלנו, בין אם זה מהעבר אל ההווה ומשם אל העתיד, ובין אם זה מההווה אל העתיד. הרעיון הוא לחבר את הצופה אל מי שאנחנו ומה שאנחנו מייצגים ומבקשים למכור לו.

אנחנו צריכים להשתמש בסרטון כזה בצורה חכמה. זה אומר, לבחור את הפלטפורמות הנכונות עבור הפקות של סרטוני תדמית להציג אותו ובפני מה לעשות את זה. בעיקרון אנחנו יכולים להציג אותו באינטרנט, בטלוויזיה וכן אנחנו יכולים להציג אותו באירועים סגורים או פתוחים.

כתוב/כתבי תגובה