5 תקלות נפוצות לנפילת טכנית של אתר אינטרנט

5 תקלות נפוצות לנפילת טכנית של אתר אינטרנט

ישנן לא מעט תקלות אשר יגרמו לנפילה טכנית של האתר.מהן חמש התקלות הנפוצות וכיצד ניתן למנוע את התקלות? על כך ועוד – במאמר הבא.

5 תקלות נפוצות אשר גורמות לנפילה טכנית של האתר

נפילה של אתר אינטרנט עשויה להוביל לא רק לנזק תדמיתי, אלא גם לאובדן משמעותי של כסף. משום כך, חשוב מאוד להכיר את התקלות הנפוצות אשר עשויות לגרום לנפילה טכנית, כך שתוכלו להימנע מעלויות גבוהות של העלאה מחדש או שיקום התדמית אל מול הלקוחות.

עומס בשרת

עומסים בשרת אליו מחובר האתר עשוי להוביל לנפילה טכנית זמנית או קבועה של האתר, תלוי בעומס. cdn  הוא שירות אשר מאפשר להפחית באופן משמעותי את העומס על השרתים כמו גם לתמוך בעומסים גדולים, באמצעות שרת וירטואלי. בכך ניתן למנוע את קריסת האתר כתוצאה מעומסים בשרתים וכן לקבל שיפור משמעותי בחוויה של הגולשים באתר וכן אפשרות גם לאחסון, ולכן מדובר בדרך מצוינת לצורך הפחתה בעומס וכתוצאה מכך חווית משתמש טובה יותר לגולש, ולכם שקט נפשי.

התקפת סייבר

מתקפות סייבר הפכו לנפוצות יותר מאי פעם, וזאת לצורך מתן כופר בעבור הקמה מחודשת של האתר. אינטרנט רימון אחראית על הגנה על של 360 מעלות באמצעות פיצ'רים ייחודים אשר מאפשרים להגן על האתר באופן קבוע, תוך ביצוע פעולות מתקדמות אשר נועדו להבטיח כי לא ניתן יהיה לחדור לתוך האתר מצד גורמים עוינים.

תוכן מועתק

במידה ובאתר שלכם יש תוכן מועתק, ייתכן מצב שבו האתר יקרוס כתוצאה מתקלה טכנית של האלגוריתם. למעשה, מדובר באחת הסיבות הנפוצות ביותר בקריסה של אתרים, ולכן חשוב ולהקפיד להעלות תכנים מקוריים בלבד.

תקלה טכנית באחסון

במידה ואתם מאחסנים את התוכן של האתר באחסון בענן, ייתכן מצב שבעקבות שינויים או עדכונים של הענן האתר יקרוס. באמצעות אנשי מחשוב מקצועיים ניתן להשיב את המערכת ולתקן את התקלה הטכנית בענן.

אופטימיזציה לא נכונה

תהליך של אופטימיזציה אשר נועד לפתיחה בקלות של האתר הוא תהליך מורכב, ולעיתים הוא לא נעשה בצורה מקצועית. משום כך, האתר עשוי לקרוס.

כתוב/כתבי תגובה