כך בינה עסקית עוזרת לעסק שלכם

כך בינה עסקית עוזרת לעסק שלכם

מן הסתם, גם אתם, כמו כל מנהלי הארגונים, נחשפתם למושג BI. אתם כבר יודעים שמשמעות המונח BI הינו בינה עסקית, אבל טרם הצלחתם לפענח מדוע וכיצד בינה עסקית עשויה לתרום לארגון שלכם.

בימינו, כשהטכנולוגיה כובשת את העולם, חברות שעיסוקן הוא אספקה של כלים טכנולוגיים או ניהוליים אשר תומכים בתהליכים עסקיים, יכולות להתאים מערכות אשר תומכות בפעילות הארגון, ובעצם מאפשרות ניהול של טכנולוגיות מידע בצורה נכונה ואפקטיבית יותר מתמיד.

אז איך בינה עסקית תסייע לעסק שלכם?

מערכת בינה עסקית למעשה מרכזת את הנתונים העסקיים הקיימים בעסק: דפוסים של לקוחות, התנהגות של צרכנים, ועוד נתונים חיצוניים, ובעצם מאפשרת לכם לקבל מידע עסקי שקשור ללקוחות.

המערכת תסייע לצוותים העוסקים בשירות הלקוחות ובשימורם, ותגרום להם לפעול ולהגיב בצורה הנכונה בעת הטיפול ומתן המענה ללקוחות.

ההטמעה של המערכת נעשית על ידי מומחים מטעם חברת ההטמעה של מערכת הBI.

מה הם היתרונות של מערכת BI?

  • מנהלים את תהליכי המכירה בצורה נכונה יותר כאשר משתמשים במערכת כמו CRM או הדומות לה, כאלו שמספקות בינה עסקית, תהליכי המכירה והשירות יתנהלו בצורה טובה ויעילה הרבה יותר.
  • צוותי השירות והמכירה יתמודדו טוב יותר עם לקוחות – המערכת תקנה  לצוותים את הדרכים הנכונות והטובות ביותר להתמודדות מול לקוח חדש, לקוח חוזר ואפילו עם לקוח מתלונן או בלתי מרוצה.
  • ניהולם של לקוחות פוטנציאליים ולקוחות חוזרים – המערכת יודעת לזהות ולנהל גם לקוחות עתידיים ולקוחות חוזרים.
  • הגדלת מכירות – עם מערכת BI ניתן להגדיל מכירות, ולהפוך כל שיחה עם לקוח למכירה.
  • איתור לקוחות חדשים – באמצעות המידע שהמערכת מנהלת, קל לאתר לקוחות חדשים.

אם כך, כל מנהל ששואף לשפר את הארגון שלו ולייעל את הפעילות של הצוותים, יראה לנכון לבחור מערכת BI שמתאימה לארגון שלו באופן אישי.

חשוב לרכוש את השירות הזה בחברה שההתמחות שלה הינה בהטמעת מערכות ERP ו-CRM לסוגיו השונים, כזו שתספק שירות אמין ומקצועי, עם מיטב המומחים, שידעו לפענח את הצרכים המדויקים של הארגון ולספק את המערכת המתאימה ביותר.

כתוב/כתבי תגובה