קופות רושמות למסעדות – מה מיוחד בהן?

קופות רושמות למסעדות – מה מיוחד בהן?

תוכנה חכמה לניהול המסעדה היא כלי ניהולי מספר אחד בחשיבותו, כדי שהעניינים במסעדה יתנהלו כסדרם לשביעות רצונם של הלקוחות.

קיימות כמה נקודות אקוטיות בניהול המרחב, המטבח, המלצרים והלקוחות. אם מותקנת בקופות תוכנה ייעודית למסעדות אשר מעניקה למנהל תשובות עדכניות on line  הניהול יהיה מוצלח ביותר.

אופן ניהול המסעדה בעזרת קופה רושמת אשר מותאמת למסעדות 

הקופה הרושמת היא מחשב איכותי אשר מותקנת בו התוכנה שנכתבה במיוחד עבור ענף המסעדנות והיא חוצה באופן רוחבי את כל מה שקורה במסעדה על רבדיה השונים.

על הצג אפשר לראות את מצבה של המסעדה בכל דקה, כמה שולחנות פנויים קיימים וכמה סועדים יושבים בכל אולם.

כל מחלקה בתוך אולם המסעדה אשר כוללת כמה שולחנות, הוא יחידת רווח והפסד עצמאית. אפשר לראות בכל נקודת זמן את רמת האפקטיביות של כל אחד מאזורי ההושבה ושל כל שולחן באופן נפרד.

כל מלצר מקבל התרעות מידיות על פעולות שעליו לבצע, בהתאם לדרישת הלקוחות.

כל המלאי של חומרי הגלם מנוהל בתוכנה, אפשר לראות איזה מלאי נכנס למסעדה, כמה פריטים נותרו מכל מוצר, עלויות, שמות ספקים, מועדי רכישה ועוד.

כל המידע על העובדים קיים בתוכנה, שעות העבודה, ניהול המשמרות, איסוף מידע עבור השכר החודשי כולל ניהול הבונוסים המגיעים לכל עובד בהתאם לאופן ניהול ההטבות הללו בכל מסעדה. באופן יום יומי כל עובד מחתים באמצעות טביעת אצבע כל כניסה ויציאה שלו כדי למנוע מעשי רמאות.

ניהול המשלוחים של המסעדה 

מסעדות אשר עוסקות גם במשלוחים לבתיהם של הלקוחות ומחוברות לתוכנה לניהול למסעדות, מבצעות את כל שירות המשלוחים באופן קליל ומאד נוח. אפשר לראות את המידע המפורט על כל לקוח מיד ברישום מספר הטלפון שלו ואילו מנות הוא מזמין בדרך כלל. לאחר שהמשלוח יצא לדרכו אפשר לראות מי השליח שיצא לדרך לביצוע המשימה ואם היא הושלמה כיאות.

מעבר לכך אפשר לנתח את אופן ההתנהלות של הלקוחות, מיהו הלקוח אשר נשאר נאמן ומזמין באופן קבוע לדוגמה אחת לשבוע, משלוח לביתו.

כתוב/כתבי תגובה