חבילות מעניינות שיש ליס

חבילות מעניינות שיש ליס

חברת יס, נחשבת כפי שאנחנו יודעים לאחת מחברות התקשורת הגדולות והחשובות בישראל. החברה פועלת בפריסה ארצית, ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים, בין אם זה בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית, ובשנים האחרונות גם בתחומי תקשורת נוספים, כמו בתחום האינטרנט והטלפון.

בשנים האחרונות, חברת יס נמצאת כידוע בתחרות מול חברות תקשורת אחרות אשר מציעות טלוויזיה רב ערוצית ושירותים אחרים ללקוחות שלהן. על כן, חברת יס מספקת מגוון רחב של חבילות ייחודיות אשר מטרתן למשוך לקוחות אליה וכן לשמר לקוחות קיימים.

לפני שאנחנו נציג כמה דוגמאות לחבילות משתלמות, צריך להדגיש, במקרים של טלוויזיה רב ערוצית, אז מן הסתם יש חשיבות לכל פרט ופרט מצד אחד, ומצד שני, כל לקוח צריך לחשוב מה הם הדברים החשובים עבורו, מה בדיוק יהפוך את החבילה למשתלמת מבחינתו. צריך לקחת בחשבון, גם את תנאי העסקה, בין אם זה אומר עלויות, ובין אם זה אומר, האם אפשר לצאת מהחבילה ולעבור לחבילה אחרת.

מה חברת יס מציעה ללקוחותיה

ניתן למצוא שורה של חבילות שחברת יס מציעה ללקוחות שלה. החל מחבילת בסיס שכוללות אך ורק ערוצי טלוויזיה וממירים כאלה ואחרים ועד חבילת טריפל שמשתלמת ממש. צריך לומר שחבילת הבסיס כיום כוללת גם שירותי VOD.

מעבר לכך, הרי שחברת יס מציעה גם חבילות יותר מלאות, חבילות שכוללות הרבה יותר שירותים, למשל, ממיר של חברת יס פלוס ממיר עם אפל טי וי, כמו כן, החברה מספקת חבילות ערוצים הרבה יותר מלאות, הרבה יותר מגוונות, החברה גם מציעה לצד חבילות ערוצים, גם שירותי אינטרנט במהירויות שונות, וכן שירותי טלפוניה לבית או לעסק.

כאמור, כל לקוח יכול לבחור את החבילה הרלוונטית עבורו, על פי הצרכים שלו והעלויות של החבילה.

כתוב/כתבי תגובה