שכר סייבר

שכר סייבר

אחד התחומים המרתקים ביותר שבו עוסקות חברות הייטק וחברות סטארט אפ רבות הוא תחום הסייבר. מדובר בענף אשר מתפתח כל הזמן ומטרתו היא למנוע כניסת גורמים עוינים למערכות המחשוב המתוחכמות של גופים שונים וכך לדלות את המידע הקיים בו.

העיסוק בתחום הסייבר

כל אחת מהחברות אשר עוסקות בתחום הסייבר מטפלת ברובד אחר של אבטחה, הטמעת תוכנות חומרה ופעולות רבות נוספות למען מטרה זו. מדובר בעבודה סיזיפית כדי להוציא מוצר מוגמר איכותי ביותר ולאחר מכן לשווק אותו ללקוחות ברחבי העולם.

כל אחת מהחברות הללו ממציאה פטנט אשר קשור ללוחמה בסייבר כדי להיערך כראוי למתקפת סייבר ולאפשרות של ניסיון לשליפת מידע דיגיטלי בתחומים רבים כמו ביטחון, מידע כלכלי כמו פרטי כרטיסי אשראי, מידע רפואי ועוד.

סייבר בכל העולם

נושא הסייבר מרתק גורמים שונים פרטיים, ציבוריים וממשלתיים בכל העולם ולכן כל אדם שהוא מומחה ובעל מיומנות וניסיון רב בתחום הסייבר, מקבל שכר גבוה מאד והטבות כיוון שחשוב לחברה שהוא יהיה בשורותיה ויסייע לה לקדם את עסקי החברה.

המשכורת ההתחלתית היא סביב 15.000 ₪ לחודש ובהתאם לתחום הספציפי שבו עוסק העובד, השכר של הסייבר עולה מעלה מעלה. עובד מנוסה מגיע לשכר הנע סביב 25.000-30.000 ₪ ועם העמקת הידע גם הסכומים הללו עולים. בנוסף לכך ובהתאם לתפקידו ולהתנהלות של החברה הוא יכול לקבל אופציות אחוזים מהמכירות ועוד.

העיסוק בתחום הסייבר העולמי מחייב את עובדים לטוס לעיתים קרובות לחו"ל למטרות שונות. לפגישות עם גורמים אשר מתעניינים בתחום העיסוק שלהם, תאגידי ענק, בנקים, משטרות עולמיות גורמים ממשלתיים במדינות שונות ועוד. בנוסף לכך, העובדים מטמיעים את הפעילות בעסקים השונים בעולם ונמצאים איתם בקשר הדוק כדי לאתר תקלות ולפתור אותן הן מהארץ והן בנסיעה ליעד זה.

כמו כן נערכים בתחום מרתק זה כנסים רבים בכל העולם וגם בישראל. רוב החברות אשר עוסקות בתחום הסייבר וגם חברות שעוסקות בהשמה לסייבר משתתפות באירועים המסקרנים הללו בעולם וגם בארץ וכך הן מפתחות את הקשרים המסחריים עם גורמים רבים, כדי לפתח את הפעילות שלהם עם עסקים ומדינות נוספות.

כתוב/כתבי תגובה