מה זה באמת אומר לעשות שיווק רשתי באינטרנט?!

מה זה באמת אומר לעשות שיווק רשתי באינטרנט?!

הנחת היסוד של לא מעט אנשים שעוסקים בתחום השיווק והפרסום, בוודאי בתחום השיווק באינטרנט הוא, שכל התהליכים הם אותו דבר, שיווק הוא שיווק, הכל מבוסס על אותו רעיון לקדם, לשווק ולמכור מוצרים.

אך זה לא מדויק, שכן שיווק ובפרט שיווק רשתי באינטרנט הוא שונה מדברים שאנחנו יכולים לעשות במציאות. הכלים והאמצעים שעומדים לרשותנו הם אחרים לגמרי, לכן אנחנו צריכים ללמוד את הנושא לעומק, בשביל שנוכל לייצר תהליך הרבה יותר יעיל, הרבה יותר טוב, אם נלמד איך זה עובד באופן ספציפי באינטרנט.

לפני שנסביר מה זה אומר לעשות שיווק רשתי באינטרנט, חשוב להבהיר שמדובר בתחום שלא מעט אנשים בוחרים לעסוק בו, מן הסתם גם לא מעט אנשים מתמחים בו. יש לא מעט מקורות מידע שיכולים לעזור, העניין הוא, שלא כל מקור מידע הוא בהכרח איכותי, לא כל מקור מידע מספיק טוב בשביל לשמש כמדריך מקצועי לכל דבר. חשוב להקפיד על שימוש אך ורק במדריכים ברמה גבוהה.

אז מה זה שיווק רשתי באינטרנט

הרבה פעמים אנשים נותנים לחשוב, ששיווק רשתי הוא הכנסה פאסיבית, כלומר הכנסה שאנחנו לא עושים שום דבר בשביל להשיג אותה. זה לא נכון לעשות כך את הקשר בין שיווק רשתי והכנסה פאסיבית, אין דבר כזה הכנסה פאסיבית. גם בשיווק רשתי, אנחנו צריכים כל הזמן למנף את עצמנו, לשווק את עצמנו, לגייס סוכנים, לגייס כלים, והכל במטרה שהם יעזרו לנו לייצר תנועה למוצרים אותם אנחנו רוצים לשווק.

לכן, שיווק רשתי הוא למעשה תהליך רגיל, אמיתי של שיווק בפועל, רק בכלים מעט שונים, שכן אנחנו צריכים להשתמש באמצעים ובדרכים שונות דרך הרשת, בין היתר באמצעות סוכנים שאמורים לעבוד עבורנו וכן עבור עצמם.

לעוד מידע בנושא שיווק רשתי, לחצו כאן

כתוב/כתבי תגובה