דרכים להשיג קישורים לאתר שלך להגדלת ההכנסה

דרכים להשיג קישורים לאתר שלך להגדלת ההכנסה

מי שעוסק בקידום העסק שלו ומי שמקבל שירות קידום אתרים באופן קבוע (כי לא, קידום אתרים לא מת) – יודע כי קישורים טובים שמקשרים בין הגולשים לאתר האינטרנט/ דף נחיתה/ חנות אינטרנטית ולכל פלטפורמה אחרת – מועילים מאד לפופולאריות של בית העסק. הלינקים המדוברים יסיעו להוביל לקוחות אל אתר החברה, הארגון או כל מוסד או יוזמה, והם אלה שהופכים את הגולשים ללקוחות עתידיים מזמינים ומשלמים. 

אם אתם מחפשים להגדיל הכנסה ורוצים לקדם את האתר שלכם ברשת: חשוב שתדעו כי ניתן להשיג קישורים ולהעלות אותם לכל מקום שתרצו על מנת לקבל יותר תנופה ולצבור פופולאריות של השירות או כל מוצר שאתם רוצים למכור, ולהחדירם אל שוק הצרכנים. 

> קראו בהרחבה איך להשיג קישורים חיצוניים

כיצד משיגים קישורים לאתר?

לפני שניתן מספר טיפים להשתלת לינקים רלוונטיים במגוון פלטפורמות באינטרנט, חשוב לדעת כי רבים בוחרים שירות קידום אתרים על מנת שהמקדמים המקצועיים יבצעו את העבודה עבורם ויספקו את הלינקים השונים שדרושים לקידום העסק דרך מאמרי קידום (הידועים גם כ מאמרי SEO, דרך הקמת אתרי תשתית, הקמת פורומים ושאר דרכים מקצועיות לקידום). עם זאת כיום, אפשר לבצע לבד את תהליך הקידום על ידי כמה פעולות פשוטות:

קניית קישורים לאתר

בשנים האחרונות כבר קיים שירות כמו באתר הזה https://linking.co.il שבאמצעותו אפשר לקבל לינקים רלוונטיים לבית העסק. השירות מבוסס על כתיבה והפצת מאמרים ללא קידום והוא מאפשר לבעלי אתרים לרכוש חבילות קישורים במחיר זול ובכך לשתול את הלינקים ואת המאמרים באופן עצמאי ולחסוך בעלויות. 

השתמשו ברשתות חברתיות

מרבית הרשתות החברתיות מציעות הקמת דפים וחשבונות עסקיים – בחינם. התשמשו בפלטפורמות אלה כדי להפיץ קישורים אל האתר שלכם, אל המוצר או השירות ואפילו לסרטונים שקשורים לבית העסק. בכך תוכלו לבצע קידום אטרקטיבי בעלויות נמוכות.

כתוב/כתבי תגובה