כמה זמן אורכים לימודי תכנות לילדים

כמה זמן אורכים לימודי תכנות לילדים

אם עד לפני מספר שנים היו כמה חוגי ילדים בודדים כמו: כדורסל, כדורגל וג'ודו, הרי לנו שכיום יש מגוון עשיר במיוחד של חוגים חדשים שנכנסו בשנים האחרונות כמו: רובוטיקה, טיסנאות, הישרדות ותכנות. הורים רבים חוששים לשלוח את הילדים שלהם לחוגים המשלבים לימודים בשל העובדה כי הם רוצים חוגי הנאה ולא חוגי לימוד. חוגי הילדים על פי רוב מתחילים מיד עם תם יום הלימודים ולכן ההורים רוצים לאפשר לילדים שלהם רגיעה והנאה בחוגים שאינם כוללים המשך לימודים.

העברת הידע המקצועי בצורה חווייתית ומעניינת

חשוב להדגיש ולומר כי חוגי תכנות אמנם כוללים לא מעט ידע לימודי ומקצועי, אך הידע מועבר בצורה מעניינת וחווייתית במיוחד. ילדים רבים אשר עברו את קורס התכנות מדווחים על חוג מהנה ומעשיר במיוחד הכולל לא מעט יתרונות משמעותיים על פני רוב ככל החוגים האחרים הכוללים הנאה ללא ערך מוסף. לימודי תכנות לילדים אורכים כתשעה חודשים, כמעט כל שנת הלימודים. חודשים אלה יהיו מלאים בלא מעט ידע מקצועי אמיתי המקנה לילדים בסיס איתן בעולם התכנות.

קורס בן תשעה חודשים מעניין ומהנה במיוחד הכולל ערך מוסף של ידע מקצועי

מעבר להקניית הידע המקצועי ישנן לא מעט מטרות ויעדים שהילדים מציבים לעצמם במהלך הקורס. את היעדים הם יכבשו בזה אחר זה בכל תשעת חודשי הקורס. מעבר לכך, הם יוכלו לתכנת כפי העולה על רוחם כך שיצליחו להתחבר לפרוייקט עליו הם עובדים במהלך הקורס. בחירה בקורס זה תבטיח לילדים שלכם הנאה גדולה המלווה בערך מוסף משמעותי.

ילדים שיתחברו לתחום יוכלו להמשיך את דרכם לעולם ההיי טק בעתיד עם בסיס איתן של למידת שפת תכנות בגיל צעיר על כל הידע המקצועי הדרוש.

כתוב/כתבי תגובה