להתכונן לבגרות בזמן קורונה – מורים פרטיים אונליין

להתכונן לבגרות בזמן קורונה – מורים פרטיים אונליין

הקורונה תקפה אותנו באופן מפתיע למדי. אף אחד לא חשב ולא תכנן את ההתנהלות שלו לקראת תרחיש שכזה. גם ערכת החינוך ניצבת כעת בפני אתגרים לא פשוטים. אי אפשר לבטל מבחנים, אי אפשר לשנות את התוכנית השנתית של התלמידים או סטודנטים כי בכך למעשה ייתקעו תהליכים רבים. בדיוק מסיבה זו הועמדו בפני תלמידים רבים אפשרויות שונות של למידה מרחוק כאשר באופן כזה הם היו אמורים ללמוד את כל החומרים אותם הם היו אמוריים ללמוד במסגרות הרגילות.
מידע נוסף אודות שיעורים פרטיים אונליין תוכלו למצוא באתר 'לימוד נעים'.

הכנה לבגרות – איך עושים את זה?

עבור תלמידים שאמורים לעבור ולהיבחן מבחני בגרות לקראת סוף שנת הלימודים, מדובר בבעיה קשה עוד יותר מבחני הבגרות יש להם את המועד הנקוב וחשוב שלא לדחות אותם יתר על המידה.

ברור כי אלו מצאו את עצמם יושבים שעות רבות ולומדים פרקים שלמים בכוחות עצמם, מתרגלים באמצעים של למידה מרחוק ומנסים לרכוש את כל הידע הנדרש למבחן.

מורים פרטיים אונליין

אנחנו מציעים את האפשרות של למידה אונליין בעזרת מורים פרטיים למקצועות המתמטיקה ועוד מקצועות רבים כאשר אלו מציעים את האפשרות של למידה אחד על אחד בקצב שמתאים לתלמיד.

האפשרות הזו של למידה באופן פרטני עם מורה צמוד מעניק לתלמיד את האפשרות לרכוש את כל הידע ואת כל החומר הדרוש בקצב המותאם לו כאשר כך הוא למעשה מצליח להגיע אל המבחן מוכן לגמרי.

גם בעידן הקורונה – לא עוצרים את החיים!

ברור כי הרבה מאוד דברים נתקעו ואפילו נעצרו לגמרי בעידן הקורונה. אך יש דברים שלא הייתה באמת סיבה שזה יקרה ואכן נעשו מאמצים כי שם זה לא יקרה. מדובר על מבחני הבגרות. אנחנו מאפשרים הכנה לבגרות און ליין על מנת שלא ייווצרו פערים.
מוזמנים לקרוא בכתבה הבאה אודות שיעורים פרטיים בתכנות:
https://www.israelhayom.co.il/article/644239

כתוב/כתבי תגובה