אבטחת סייבר בעידן הדיגיטלי

אבטחת סייבר בעידן הדיגיטלי

האיומים הרבים המאיימים על אבטחת מידע ארגוניים, הולכים ומתעצמים בגלל מספר גורמים שונים שנמסים לחבל בנישות סייבר שונות כדי לקדם מטרות כאלו ואחרות או, כמובן, כדי לסחוט כספים רבים. בעידן הדיגיטל, אבטחת סייבר מקבלת משמעות אחרת לגמרי..

אבטחת סייבר בעידן הדיגיטלי |

האיומים  השונים לאבטחת מידע ארגוני, הולכים ומתעצמים בגלל מספר גורמים: קישוריות מוגברת המפנה לספקים חיצוניים; המספר ההולך וגדל של מכשירים המותאמים לרשת; המספר ההולך וגדל של חיבורי אדם ומכשיריהם; ותיאום משופר, תחכום ומקצועיות של מתקפות אבטחה. 

אלו ועוד סיבות רבות, הן הגורמים העיקריים לצורך בדחוף של משרות סייבר בעידן הדיגיטלי. ככל שחולפות להן השנים, כך גם עולם הדיגיטל הסייבר משנה את פניו, זאת כדי להתמודד בצורה טובה יותר בהתקפות שנעשות מתוחכמות יותר מיום ליום.

אבטחת סייבר היא שוק בצמיחה | 

התקפות סייבר הולכות וגוברות בתדירות, בתחכום ובהשפעה ככל שמתרחבים היקפי אבטחת המידע עם המכשירים החדשים ויישומי ענן בעולם הדיגיטל. IT ואבטחת מידע צריכים להגיב במהירות לכל פרצה חדשה, בעיר בזמן בו הדיגיטל לוקח חלק עצום בחיינו.

שינוי פרקטיקה בעולם הסייבר |

שינויים בפרקטיקות העסקיות, פותחים את נוף האיום לפחות כמו שינויים בטכנולוגיה. ההזדמנויות המוצגות על ידי השירותים הדיגיטליים, יוצרים שלל סיכונים חדשים; שאלה מרכזית עבור ארגוני סייבר היא כיצד לאזן בין השניים.

"אבטחת מידע" הפכה לדרישה החורגת מהיכולת של ה- IT לאבטח אותה באמצעות טכנולוגיה. מניעה ותיקון מסורתי של אבטחת IT נותרו פעילויות קריטיות בעולם הסייבר, אך מודעות והדרכה בקרב קהילות עובדים, יעזרו כאן המון.

ארגוני סייבר, צריכים לפתח וליישם אסטרטגיות ניהול מבוססות לאבטחת מידע. החל ממניעה, דרך גילוי ועד ניהול משברים ותיקונם במהירות רבה.

אולי יעניין אתכם גם: משרות IT

כתוב/כתבי תגובה