הסכם ממון אונליין – מי עוסק בזה?

הסכם ממון אונליין – מי עוסק בזה?

הסכמים הם דבר חשוב מאוד בחיים שלנו. וזה רלוונטי למקרים רבים. לרוב עורכים הסכמי ממון לקראת נישואין או בהקמת עסק משותף. המטרה של ההסכם היא ליצור מציאות בה שני הצדדים החותמים על ההסכם שומרים על האינטרסים שלהם ולא חוששים לצאת לדרך המשותפת מחשש לזכויות הממוניות שלהם. כדי להבטיח לכל אחד מהצדדים כי הזכויות שלו תישמרנה, וכי יצירת הקשר עם הצד שמולו לא עתיד לפגוע בו, עורכים הסכם ממון.

אצל מי עורכים את הסכם הממון?

הסכם ממון עורכים אצל עורך דין שמתמחה בתחום ההסכמים והגישורים. מדובר על עו"ד מומחה שמבין בעריכת הסכמים ובניית חוזים מפורטים שיבטיחו לכל אחד מהחתומים עליו כי הזכויות שלו יישמרו. לרוב ייערך ההסכם בהתאם לנתונים ולאינטרסים של שני הצדדים. וזאת לפי ההסכמה של כל אחד מהם לבוא לקראת רעהו. חשוב לערוך את ההסכם הזה בשלב בו שני הצדדים חפצים לבוא זה לקראת זה, ולהגיע להבנות ברוח טובה ובאווירה נעימה.

האם ניתן לערוך את ההסכם אונליין?

יש אופציה לבצע את ההסכם הממוני גם אונליין. כלומר, בלי לצאת מהבית כלל. במיוחד חשוב הדבר בעידן הקורונה בו אנחנו לא מעוניינים לצאת מהבית אם לא חייבים, ולא רוצים להיפגש בחדר סגור עם אנשים זרים. בימים אלו ניתן לבצע מגוון פעולות בלי לצאת מהבית ובלי להיחשף לאנשים לא מוכרים. כך שגם הסכם ממון אונליין זו אופציה נוחה ואפשרית מאוד. את זה עורכים מול עורך דין מומחה בתחום שמציע את האופציה לחתום על ההסכם ולערוך אותו בהתאם לנתונים שלכם – באמצאות המערכת המקוונת של עורך הדין. כך ניתן לצאת לדרך בשלווה ובלי טרחה. כי כל הסעיפים מפורטים ומגנים על האינטרסים של הצדדים.

כתוב/כתבי תגובה