כל מה שצריך לדעת על כריית ביטקוין

כל מה שצריך לדעת על כריית ביטקוין

המטבעות הדיגיטליים החלו את דרכם לפני לא מעט שנים אך רק בשנים האחרונות הפכו מוכרים ומבוקשים יותר ויותר באתר ביטס אוף גולד למשל. ללא כל צל של ספק מטבעות דיגיטליים כוללים לא מעט יתרונות משמעותיים על פני כסף מזומן ולכן הם העתיד הטוב והנוח יותר של אפשרויות התשלום. כיום יש לא מעט אנשים הסבורים כי עתידם של המטבעות הדיגיטליים קרוב מאוד מה שמביא לעליית ערך של המטבעות הדיגיטליים. אך בשל חוסר בשלות ועוד מספר נקודות חשובות שיש לפתור באשר למטבעות הדיגיטליים, עדיין לא עושים בהם שימוש יומיומי. אז הנה כל מה שחשוב לדעת על כריית ביטקוין

סידור העסקאות בסדר הנכון למניעת שימוש חוזר

מטבעות דיגיטליים הם מעין קובץ שניתן לשכפל. אפשרות זו פותחת בפני לא מעט נוכלים פרצה לנסות ולרכוש מוצרים שונים פעמיים או אף יותר באותו מטבעי בדיוק. כל שהם נדרשים לעשות זה לשכפל את המטבע הקיים ולהעניק אותו לשני אנשים שונים תמורות המוצרים שהם רוצים לרכוש. במטרה להתגבר על בעיה זו, קיים הליך הנקרא כריית ביטקויין. במהלך הליך זה כל הכורים את הביטקויין בעצם מסדרים שורות קוד בסדר נכון כך שלא ניתן יהיה לעשות פעולות מקבילות באותו מטבע. כלומר, כל שנדרש לעשות זה לזהות את העסקה הראשונה שנעשה עם הביטקויין ולבטל את כל שאר העסקאות שנעשו איתו בשל העובדה הפשוטה כי הוא כבר שולם לבעל העסקה הראשונה.

> קראו על מסחר במטבע דיגיטלי באתר Bits of Gold

כריית ביטקויין – כולם יכולים

כל הליך הכרייה הוא הליך סידור העסקאות לפי הסדר במטרה לאתר את העסקה הראשונה ולא לאשר עסקאות נוספות לאותו מטבע, במידה ואכן נעשו כאלה. הכורים הם האנשים המהירים ביותר אשר מצליחים לפתור מעין משוואה מתמטית סבוכה לסידור כל העסקאות.

כתוב/כתבי תגובה