כל מה שרציתם לדעת על ביצי קגל

כל מה שרציתם לדעת על ביצי קגל

נשים אחרי לידה, נשים לפני לידה, מי שבכלל לא רוצה ללדת וכל אישה אחרת: יכולה לחזק את רצפת האגן באמצעות אימון כזה או אחר. אחד האימונים שמספקים גם הנאה בנוסף לחיזוק וחיטוב רצפת האגן, הוא אימון באמצעות ביצי קגל. אבל מה זה המוצר הזה? כיצד הוא פועל? ואיפה אפשר להשיג אותו? כל הפרטים בהמשך.

חיזוק רצפת אגן הוא אחד הדברים החשובים אצל נשים, בעיקר לאחר לידה או סיטואציה של התרחבות הווגינה והאגן. כדי לאמן את האזור הזה חשוב לבצע תרגילים כמו הכנה לגשר, הרמת רצפת אגן מעלה ומטה מן הרצפה ואפשר להוסיף לאימון גם ביצי קגל שהן אביזר שנועד לאמן את האזור וגם לאפשר הנאה ואורגזמה בזמן באימון.

מה זה ביצי קגל?

ביצי קגל הן אביזר מין עשוי סיליקון רפואי. האביזר מצויד במשקולת שמספקת אורגזמה בזמן האימון כך שאפשר לעבוד על חיזוק האגן וגם להנות בדרך משחרור אורגזמי עוצמתי. את הביצה המותאמת לך באמצעות בחירה בין מגוון מוצרים, את יכולה להחדיר לווגינה בכל זמן ובכך להנות מאימון שגם מחטב ומחזק את שרירי האגן וגם מעניק לך הרפיה ועונג.

ביצי קגל עשויות סיליקון רפואי, ויש בהן משקולת שמאשרת מגע ועיסוי לכל הנקודות המסבות לנשים עונג כמו נקודת הג'י, הדגדגן וכו'. במוצר אפשר להשתמש גם בעת יחסי מין ובכל זמן שתרצי להנות מאימון אפקטיבי ומעורר.

היכן אפשר לקנות ביצי קגל?

כיום יש מגוון רחב של חנויות סקס מהן אפשר לבחור ביצי קגל. בחרי מוצר איכותי וכזה שמתאים לצרכים שלך. בחרי אתר אינטרנט שמספק מוצרים טובים, קנייה דיסקרטית ומשלוח מהיר לכל מקום. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה