אבן קיסר או שיש אוניקס? כך תחליטו מה עדיף למטבח שלכם

אבן קיסר או שיש אוניקס? כך תחליטו מה עדיף למטבח שלכם

רבים מתלבטים מהו סוג השיש אותו יבחרו למטבח ביתם. במאמר זה נספק לכם מידע חיוני אודות אבן קיסר ושיש אוניקס ובכך נהפוך את מלאכת הבחירה שלכם לקלה ומהירה יותר.

היופי שולט במטבח – שיש אוניקס

שיש אוניקס ידוע כאחד ממשטחי השיש היפים, המרשימים והיוקרתיים ביותר ורוב האנשים שביקרו בכנסיות ומוזיאונים בחו"ל נחשף אליו. שיש זה הינו אבן טבעית המורכבת מקוורץ ובעלת מרקם מיוחד וייחודי של רצועות. כל חתיכת שיש שונה במראה שלה, השקיפות של השיש מאפשרת שילוב של חומרים ויצירת צירופים מעניינים, כמו למשל שיש ותאורה פנימית במטבח והגוון הטבעי שלו אינו מחייב חיזוקי צבע. שיש זה מוצע במגוון רחב של גוונים ומרקמים ואי אפשר להתעלם מיופיו המהפנט, דבר שהופך את המטבח ליצירת אומנות.

החסרונות שלו באים לידי ביטוי בכך שהוא רגיש לשריטות וחום. בנוסף, הוא סופח כתמים וזאת משום הנקבוביות שלו ומחייב תכשירי ניקוי ייעודיים. אתם מעוניינים בבחירה יוקרתית, מרשימה ונועזת למטבח שלכם, זוהי הבחירה האיכותית והנכונה ביותר. שיש זה אידיאלי לכל מי שאינו מבשל באופן תדיר במטבח ומוכן להקריב את תפקידו הפונקציונלי של המטבח עבור מטבח יפהפה.

שיש אבן קיסר – מטבח עם יופי

אבן קיסר זכה להצלחה בינלאומית ורוב הישראלים מכירים אותו משום החברה הישראלית הממוקמת בקיבוץ שדות ים, המייצרת אותו ומשום יתרונותיו הרבים, ביניהם מחירו. אבן קיסר מיוצרת מקוורץ, דבקים וגבישי קוורץ, אבן זו מוצעת במגוון רחב של מרקמים וגוונים ובמחיר נוח. יתרונות נוספים הם קלות הניקוי והתחזוקה של אבן קיסר. החיסרון הוא שאבן זו אינה עמידה בפני טמפרטורות גבוהות.

לסיכום, אם אתם מעוניינים במטבח בעל מראה ייחודי ויוקרתי, שיש אוניקס מהווה את התשובה האידיאלית. אם אתם מעוניינים בשיש במחיר סביר ובמגוון רחב של גוונים ומרקמים, שיש אבן קיסר הוא האבן האידיאלית למטבח.

כתוב/כתבי תגובה