מהו חיתום דיגיטלי ואיך זה עובד?

מהו חיתום דיגיטלי ואיך זה עובד?

החתימה כאילו נשכחה מהעולם בכל מה שקשור לעולם העסקי. חתימות אמיתיות קיימות אולי בחוזים שנערכים לעיתים רחוקות ולפעמים, פעם אחת בחיים.

אולי בצ'קים, אולם בהתנהלות העסקית כולם היום משתמשים בחתימות דיגיטליות. מה הרעיון של חתימות דיגיטליות? איך זה עובד? ואיך זה יכול לחסוך לכם זמן?

המשיכו לקרוא כדי לדעת.

חתימות דיגיטליות:

עם ההתפתחות הטכנולוגית, העסקים גם התקדמו צעד קדימה על ידי שימוש בטכנולוגיה לניהול העסק. בשנים הקרובות נראה גם כלים מפותחים הרבה יותר שיכולים לייעץ לכם לגבי החלטות עסקיות. הם שקולים מכם ולא מונעים מרגשות.

כמובן שבמישור העסקי טעויות עולים ביוקר ולפעמים גם בפשיטת רגל, ככה שלאף אחד לא יזיק לשמוע את חוות דעתו של רובוט מלומד שידע לנתח את כל הנתונים, להצליב אותם ולהגיד לכם מה כדאי לעשות.

גם הקבלות עברו שינוי משמעותי. הכול דיגיטלי בגרסת PDF , אולם קבלות דורשות חתימה, ובשביל זה בדיוק יצרו את החתימות הדיגיטליות, אבל לא רק.

קיבלתם סחורה מספקים? חתימה דיגיטלית. רוצים לחתום על צ'ק? חתימה דיגיטלית של העסק. אפשר גם ליצור חתימה דיגיטלית ייחודית לעסק עם הלוגו.

החתימה הדיגיטלית נולדה מתוך הצורך הפשוט בחתימה שלא ניתנת לזיוף בעולם דיגיטלי שבו הל קורה לא בניירות אמיתיים אלא על גבי שרתים ועננים ווירטואליים.

אם אתם עדיין חותמים עם עט, כדאי לכם לדעת שחתימה דיגיטלית לעסק יכולה לסייע לכם בכל המסמכים. אתם מעבירים את כל המסמכים לפורמט דיגיטלי והם חתומים אוטומטית על ידי החברה שלקחתם את שירותיה לעניין הזה.

כיום, כמעט אין מי שמשתמש במישור העסקי בחתימות רגילות, אז למה אתם מחכים?

כתוב/כתבי תגובה