בניית אתר לעסק בחינם וברמה גבוהה – וויקס או וורדפרס?

בניית אתר לעסק בחינם וברמה גבוהה – וויקס או וורדפרס?

וויקס ו-וורדפרס הן פלטפורמות נהדרות, אך הן גם שונות מאוד. Wix הוא בונה אתרים, כלומר קל לשימוש, אפשרות של בניית אתר לעסק בחינם ומציע תמיכה טכנית רבה. וורדפרס, היא מערכת לניהול תוכן (CMS), שניתנת להרחבה אך גם דורשת יותר ידע טכני.

בניית אתר לעסק בחינם וברמה גבוהה – וויקס או וורדפרס?

כדי להשוות במדויק כל פלטפורמה, שילבנו את חוויית בניית האתרים עם החששות של משתמשים אמיתיים כדי לזהות שישה תחומי חקירה מרכזיים: קלות שימוש, גמישות עיצובית, תמורה לכסף, תכונות, עזרה ותמיכה ומשוב משתמשים.

המחקר שלנו הונחה על ידי שש הקטגוריות הללו. לפני שנעמיק, הנה תמונה מהירה של מה שמצאנו: נשווה לעומק את כל האלמנטים החשובים להלן. אבל אם חסר לכם זמן, אנו ניתן לכם את התמצית.

וויקס עדיף לך אם:

אין לכם ניסיון טכני רב ביצירת אתרים, ואתם רוצים פלטפורמה קלה לשימוש ללא צורך בקוד. תוכניות בתשלום של וויקס מתחילות ב- 14 דולר לחודש.

וורדפרס עדיף לך אם:

אתם קצת יותר מתמצאים בטכנולוגיה ואתם יודעים לעבוד עם קוד בשילוב תבניות לוורדפרס ואתם רוצה כוח וגמישות. העלויות משתנות, אך בדרך כלל, זה יסתכם בדמי התקנה בסך 29 דולר עם עלויות חודשיות שוטפות לאחר מכן.

אז במה עדיף לבחור – וורדפרס או וויקס?

ובכן, יש יתרונות וחסרונות לכן ולכן. כאמור, אם אתם רוצים לעבור עם יותר תוכנות נלוות לאתר שלכם ולחבר לו תוספים שונים לפי בחירה, מומלץ לכם מאוד לבחור בבניית אתרים של חברת וורדפרס המצוין.

אם חשוב לכם לעבור עם פלטפורמה אחת בלבד, ואתם לא ממש רוצים להתסבך עם קוד וכל מה שנלווה לזה, אנחנו ממליצים לכם עם אתר וויקס המעולה.

כתוב/כתבי תגובה