טונרים למדפסות

טונרים למדפסות

רכשתם מדפסת לייזר מקצועית? בוודאי קיבלתם איתה גם מארז של טונרים – אחד מכל צבע. הטונר שקיבלתם, יכול לשמש אתכם לתקופה הראשונה כך שלא תצטרכו לרכוש טונר לצורך ההדפסה. עם זאת, כידוע לכם כנראה, הטונר הינו חומר מתכלה. הכוונה לחומר מתכלה היא חומר שמתמעט בכל פעם שמשתמשים בו. על כן, יגיע יום בו הטונר שלכם יגמר ותצטרכו בבוא העת להתחדש עם טונר אחר.

טונרים למדפסות – מה שכדאי לדעת

כאנשים שמתעסקים עם מדפסות, נוכל לומר לכם, כי לכל מדפסת יש את הטונר המתאים לה – הטונר שיוצר על ידי החברה שייצרה את המדפסת וכזה שמתאים לדגם המדפסת המסוים שקיים ברשותכם. הטונר המקורי הינו הטונר המתאים ביותר למדפסת ולכן, כאשר רוכשים טונרים למדפסות, מומלץ ביותר לבחור בטונר המקורי.

יש לציין, כי טונר מקורי עולה הרבה מאוד כסף, על כן ייצרו אלטרנטיבות לצרכנים שאינם יכולים לעמוד בהוצאה גדולה כל כך. האלטרנטיבות שקיימות לטונר מקורי הן טונר תואם או טונר ממוחזר. הטונרים הללו אינם טובים כמו המקור, אך הם זולים בהרבה ולכן מהווים העדפה ברורה להרבה מאוד אנשים אשר מעוניינים לחסוך בעלויות הדיו והטונר עבור המדפסות שלהם.

טונר לא מקורי – עד כמה זה גרוע

קודם כל נציין שוב, שמדובר באלטרנטיבה טובה ואפשר לומר אפילו מומלצת עבור ראש דיו למדפסת. אין כל עניין לשלם על טונר מקורי כאשר ניתן לרכוש את אותו טונר, אומנם מייצור של חברה אחרת, במחיר נמוך יותר. חשוב שתדעו, כי ישנן חברות שממחזרות טונרים למדפסות או כאלה שמייצרות טונר תואם, ועושות עבודה לא טובה ☹, כך שהמדפסת שלכם עלולה להינזק. על כן, יש לרכוש את הטונר – על כל סוגיו – תוך שימת לב ודגש על טיב המוצר.

כתוב/כתבי תגובה