פרסום באינסטגרם – מי צריך את זה ואיך מתחילים?

פרסום באינסטגרם – מי צריך את זה ואיך מתחילים?

במהלך השנים, נוצרו והתפתחו פלטפורמות פרסום שונות באינטרנט. מה שהתחיל כבאנרים ומודעות פרסום סטנדרטיות באתרי אינטרנט, התרחב עם הזמן למקומות וכלים שונים, בין היתר, גם לפרסום באמצעות גוגל שופינג / אורגני, פרסום באמצעות סרטונים, מאמרים, וכן דרך רשתות חברתיות שונות. 

עם הופעת הסמארטפון, אנחנו יכולנו לראות נדבך נוסף בכל מה שקשור לפרסום של מוצרים ושירותים דרך אפליקציות שונות, כולל דרך רשתות חברתיות אליהן אנחנו מתחברים במהלך היום לא מעט. כך למשל, אנחנו יכולים להשתמש בפלטפורמה כמו אינסטגרם, אחת מהרשתות החברתיות המובילות בעולם, לצורך פרסום ושיווק של מוצרים, שירותים, אירועים ועוד. 

צריך להבין, הפרסום ברשתות חברתיות מכל הסוגים הוא מאוד רלוונטי וחיוני עבורנו. הן בגלל העובדה שאנשים נחשפים לפרסום כזה, הן בגלל העובדה שמדובר על פרסום מאוד ממוקד ומאוד נכון מבחינה שיווקית, והן בגלל העובדה שאנחנו יכולים לייצר סוגים שונים של פרסומים, מעבר לעובדה שיש לנו אפשרות להשתמש בעמוד עסקי לצורך פרסום פוסטים מסוגים שונים. 

מי צריך את זה ואיך עושים את זה נכון?

בעיקרון, כל אחד צריך את זה. כל מי שמוכר מוצרים, שירותים, או כל דבר אחר. אי אפשר היום לוותר על פלטפורמה כמו אינסטגרם. זו טעות. שכן, אם אנחנו רוצים להגיע לקהל מסוים, ייתכן מאוד שנוכל לעשות זאת רק בצורה כזו. 

לגבי השאלה איך מתחילים פרסום באינסטגרם ועושים את זה נכון, אז התשובה היא מאוד פשוטה, פותחים חשבון, מתחילים לעלות תמונות וסרטונים, מתייגים בתיוגים פופולאריים וכן אפשר לרכוש פרסום, כמו בגוגל או בפייסבוק, פרסום ממומן יופיע בעמודים של אנשים שונים, חשוב גם לעקוב אחרי דמויות מפתח בשביל שהם יוכלו לעקוב אחרינו בחזרה ולשתף פרסומים שלנו. 

כתוב/כתבי תגובה