למה כדאי לרכוש אופיס עם רישיון?

למה כדאי לרכוש אופיס עם רישיון?

אופיס הוא כלי חיוני ושימושי כמעט לכל עובד בימינו. בין אם אתם מנהלים דוחות כספיים או סתם צריכים לכתוב לעצמכם רשימה של דברים, באופיס יש פתרונות להכול וזה גם מחובר לחשבון גוגל שלכם. כך כל המידע שלכם נגיש בכל עת ואתם יכולים לעבוד בנוחות מקסימלית.

אולם ישנם הרבה אנשים שמעדיפים לא לשלם את הסכום של התוכנה ומשתמשים בגרסאות שונות המאפשרות שימוש ללא תשלום בדרך כלל זה יכול להיות פריצה כל שהיא שמאפשרת להשתמש בתוכנה בחינם.

אז האם כדאי לשלם על אופיס עם רישיון או שאתם יכולים להנות מהתוצרים החינמיים? כמובן שמצד ההגינות והיושר כדאי לשלם עבור התוכנה, אולם עדיין השאלה האם יש משמעות לגבי השימוש במוצר עצמו? אז המשיכו לקרוא כדי לדעת.

למה כדאי לרכוש אופיס עם רישיון?

בין אם אתם צריכים רק אחת מהתכונות שאופיס מציעה ובין אם אתם משתמשים כמעט בכל התכונות שלהם, עליכם לזכור שהתוכנה היא לא חינמית וזה עולה כסף.

ההבדל המשמעותי בין הגרסאות המצויות בחינם לבין אלו בתשלום היא בבאגים שיכולים לקרות לכם כאשר הפריצה כבר לא תהיה רלבנטית יותר.

אתם עלולים להיתקע באמצע יום עבודה ללא אפשרות לגשת לחומר שלכם וליישום שלכם. למה? פשוט מאוד. המערכת זיהתה שהתוכנה שלכם לא חוקית ונפרצה בדרך כל שהיא והיא חוסמת את האפשרות שלכם להנות מהתוכנה מיד.

כל מה שכתבתם וערכתם עם התוכנה לא יהיה זמין לכם עד שתרכשו את התוכנה עם רישיונות תוכנה חוקיים.

בנוסף, בגרסאות הפרוצות עלולים להיות באגים בתוכנה עצמה. לא כל התכונות יעבדו כראוי מה שעלול להפריע לכם בעבודה כאשר תצטרכו בדיוק את אותה תכונה שתחסר לכם.

כתוב/כתבי תגובה