טיפים לבניית אתרי מסחר

טיפים לבניית אתרי מסחר

הכל אפשר למכור כיום באינטרנט, החל ממגשי אירוח או בלונים למסיבות וכלה בגדג'טים, פריטי אופנה או אקססוריז ומוצרי משרד. אם אתם עדיין ללא פלטפורמה מקוונת למכירות אונליין, זה הזמן להצטרף ולהגדיל מכירות. בעזרת טיפים מעולים, בניית אתרי מסחר מעולם לא הייתה יעילה יותר.

עיצוב נאה אך במידה

בניית אתרי מסחר שבאמת עובדים מחייבת לשמור על הכלל הפשוט – עיצוב נאה אך במידה. אם משקיעים יותר מדי בעיצובים צעקניים, בשפע על תוספים, זה עלול למשוך את העין יותר מהדבר עצמו. עיצוב נאה אך נקי מכוון את הלקוח לדבר הרצוי – סגירת עסקה ורכישה. במקומות הנכונים, השתמשו בצבעים מיוחדים. לדוגמא, הכנסת כפתור בולט ואדום מושך את העין וגם מעורר חשק ותשוקה לבצע קניה (זכרו, צבע משפיע על מצב הרוח).

מיתוג ובידול

גם באינטרנט, למיתוג יש חשיבות עליונה. מי שמצליח ליצור מיתוג ובידול לעומת המתחרים, הופך את החנות למוצלחת וייחודית יותר. בניית אתרים לחברות גדולות ואתרי מסחר עם מיתוג ברקע, זה בעצם קודם כל להבין במה העסק שלך מיוחד. את אתר המסחר יש לייחד לעומת המתחרים, באופן כזה שהלקוחות יחושו קשר אישי והתחברות למסרים ולחזון שלכם (מה שתורם לעסקאות עתידיות בהמשך).

מה את/ה הייתם רוצים לראות

 נסו לחשוב מה אתם הייתם רוצים לראות באתר, אך לא כבעלי עסק אלא כלקוחות. שבו וחשבו מהי נקודת המבט שלהם. התחברו לתועלות שמחפשים, לחוויית הקנייה שהם ידעו להעריך.

ניווט נוח והמחשות בתמונות

חשוב שהניווט באתר יהיה נוח ויעיל. הפחיתו סרבול, נסו לפשט את תהליך התשלום, הציעו טיפים ועזרה בידי נדיבה. בבניית אתר מסחר, חשוב לשלב תמונות רבות, להמחשות. אתם רוצים שהלקוחות יחושו את המוצר, ייראו אותו מזוויות שונות ויוכלו ממש להרגיש אותו.

כתוב/כתבי תגובה