אוזניית איירפודס בודדת – למי היא מיועדת?

אוזניית איירפודס בודדת – למי היא מיועדת?

אחד השינויים שהתרחשו בשנים האחרונות בתחום השמע בכלל והאוזניות בפרט, הוא מעבר מאוזניות מחוברות לאוזניות בודדות. כלומר, אם עד היום היינו צריכים לקנות אוזניות מחוברות אחת לשנייה, באופן כזה, שאם צד אחד מהן היה נהרס אז לא היינו יכולים להשתמש בהן כלל, אזי שהיום, אנחנו יכולים למצוא אוזניות בודדות, אחת לאוזן ימין ושנייה לאוזן שמאל.

דוגמא טובה לכך היא אוזניית איירפודס של אפל. מדובר על אוזנייה שפועלת באמצעות חיבור בלוטות' למכשיר, וכך אנחנו יכולים לשמוע את מה שמתנגן בו או לנהל שיחות באמצעות האוזנייה. אנחנו יכולים להשתמש בשתי האוזניות או רק באוזנייה אחת אם אנחנו מעוניינים בכך.

ישנם מקומות בהם נוכל לרכוש אוזניית איירפודס בודדת. זה מתאים למי שאיבד אוזנייה אחת או שאחת מהאוזניות התקלקלה ולכן הוא צריך לקנות אחת חלופית. חשוב לציין, כמו במקרים רבים אחרים, גם כאן, אנחנו יכולים למצוא דורות שונים של אוזניות, כל אחד מהם בסגנון ואיכות שונה. אם אנחנו צריכים לקנות אוזנייה בודדת, עלינו לדעת מאיזה דגם וסוג היא.

כיצד רוכשים אוזנייה בודדה בצורה נכונה

ההמלצה היא להגיע אל החנות עם האוזנייה שבידינו, כלומר זו שלא איבדנו או לא התקלקלה, וכן עם המכשיר שהיא מתחברת אליו, על מנת שיהיה ניתן גם לרכוש אוזנייה מתאימה וגם לבצע את החיבור בצורה נכונה לבלוטות' של המכשיר. אחרת אנחנו לא נוכל להשתמש בה כמו שצריך.

לפני סיום חשוב לומר, עלינו גם לבחור שהאוזנייה אכן מתאימה לבית הטעינה של האוזניות, ניתן לעשות זאת, בין היתר, על ידי המספר הסידורי שיש במתקן. בצורה כזו אנחנו נוכל לוודא במאה אחוז, שאכן מדובר באוזניות מתאימות כפי שאנחנו מחפשים.

אולי יעניין אתכם גם: ווקי טוקי

כתוב/כתבי תגובה