מה זה בדיוק 7XL אונליין?

אם אתם אוהבים לשחק משחקים באונליין, אולי תשמחו לשמוע על הפלטפורמה הזו XL7. מדובר למעשה על פלטפורמה של משחק פוקר באינטרנט, אתם יכולים לשחק בחינם או בתשלום לפי בחירתכם.

אם אתם חובבי משחקים, כנראה יש עולמות שונים של משחקים שאתם אוהבים, אבל האם ידעתם שיש גיימרים שמתפרנסים ממש מהמשחקים הללו. הם משחקים מול יריבים ברחבי העולם והפלטפורמה מתגמלת אותם על הביצועים.

ישנם כאלו שמרוויחים משכורות שלא מביישים עובדי הייטק. כך גם בפוקר אם תהיו שחקנים מקצועיים תהיה לכם האפשרות להרוויח מכך כסף של ממש.

אבל מה זה בכלל 7XL אונליין? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מה זה 7XL?

משחקי הפוקר באונליין עברו כמה תהפוכות עד שהם הפכו למה שהם היום. היו פלטפורמות גדולות מאוד שסיפקו שירות למאות אלפי משתמשים ונסגרו. כתוצאה מכך קמה הפלטפורמה 7XL והיא בעצם הביאה קונספט חדש לשוק.

כמובן, המשחק נשאר אותו הדבר, אולם העיצוב וחוויית המשתמש השתנתה לגמרי. אבל לפני זה חשוב להבין את הדבר הבא. שחקני הפוקר אוהבים את המשחק כשלעצמו ולכן, חוויית המשתמש מאוד חשובה בפרט שמדובר במשחק באונליין, אחר כך, כשלב שני יש גם את העניין של המשחק על כסף ולהרוויח מכך כסף.

7XL יצרה חוויית משתמש פנטסטית כאשר המשתמש כמעט ואינו יכול להבדיל שהוא משחק במחשב ולא במציאות. כל האלמנטים, התנועה והסאונד הותאמו בדיוק לצורה שבה המשחק נראה במציאות וכך השחקנים מקבלים חוויה אחרת. קראו כאן איך מפקידים כסף ל7XL?

כמובן, שהפלטפורמה נחשבת כיום לחזקה בעולם והיא מושכת אליה שחקנים בכל הרמות החל משלב המתחילים ביותר ועד שחקנים סופר מקצועיים שמתפרנסים אך ורק ממשחקי הפוקר.

כתוב/כתבי תגובה