מה זה איקומרס

מה זה איקומרס

אם אתם בעלים של חנות פיזית, כנראה שהקורונה טלטלה גם אתכם כפי שהיא טלטלה את כל החנויות הפיזיות. כלומר, זה לא בהכרח שמיד אחרי הקורונה החלטתם שעסק פיזי הוא לא בר קיימא ולכן אתם עוברים לפעילות שכל כולה דיגיטלית, לאו דווקא, העניין הוא שהבנתם שאתם לא יכולים להסתמך רק על החנויות הפיזיות וליצור ערוץ רווח חדש דרך האונליין זה בוודאי לא מזיק.

אלא, שהרבה עסקים שניסו להבין מה זה איקומרס ולמכור את המוצרים שלהם באינטרנט, נתקלו במחסום קשה לפצוח. בחנות שלהם ביום יום הם רגילים שאנשים קונים בכמויות, אולם פתאום באינטרנט, כאילו הכול מת.

התשובה הפשוטה היא שכנראה עשיתם משהו בצורה לא נכונה. אין ספק שמכירה באינטרנט עובדת בצורה אחרת מאשר מכירה רגילה ולכן, עליכם להכיר את הכללים שחלקם אגב, קשורים באתרי איקומרס.

אז מהו אתר איקומרס? איך זה קשור אליכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אתרי איקומרס:

אתרי איקומרס הם למעשה אתרים של סחר אלקטרוני. רוב הדיבורים אודות חנויות כאלו הוא איך לבנות את החנות בצורה נכונה ככה שאחוזי ההמרה שלה יהיו גבוהים. כלומר, כמה מתוך כמה אנשים שנכנסו לחנות רכשו את המוצר. כמובן שזה גם תלוי בגורמים אלו אנשים הצלחתם להביא לחנות, אבל הרבה מאוד מהאחוזים תלויים בחנות עצמה כיצד היא בנויה.

אם המוצרים מוצגים היטב, התוכן שמציג אותם הוא מקצועי, משכנע ואמיתי, האתר מראה אמינות בכל דרך אפשרית בין אם זה על ידי סמלים שמציגים את טבעות הבטחון שהתשלום הוא בטוח, הלקוח מרגיש בנוח לקנות והקסם קורה.

אתם ישנים אבל האתרים הללו עובדים בשבילכם אם אתם רק יודעים להפעיל אותם בצורה נכונה.

נכתב בשיתוף אתר ShopSEO

כתוב/כתבי תגובה