קידום אורגני בגוגל – האם זה עושה את שלו?

קידום אורגני בגוגל – האם זה עושה את שלו?

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית בגוגל ואתם תוהים עד כמה באמת ההשקעה הזו משתלמת עבור העסק שלכם, כי זה כמובן השקעה של כמה עשרות אלפי שקלים ולפעמים גם יותר, אז המאמר הבא הוא בשבילכם.

אז נכון, אין ספק שעסקים שנמצאים במקום הראשון בגוגל, נהנים משפע של לקוחות, אנשים מכירים אותם והעסק שלהם משגשג. 

אבל השאלה הנכונה לכם היא האם זה אכן מתאים לכם בשלב הזה של העסק? האם הדרך הזו להביא לקוחות בצורה קבועה על ידי השקעה חודשית היא אכן הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר עבורכם בשלב הזה? ממש לא בטוח.

המשיכו לקרוא כדי לדעת.

קידום אורגני בגוגל:

אין ספק שהלקוחות שגוגל תביא לכם הם הלקוחות הטובים ביותר מהסיבה הפשוטה, אנשים נכנסים לגוגל כדי לקנות מוצרים, הם כבר רגע אחד לפני הקנייה והשאלה היא רק איזה תוצאה תעלה ברשימה של מנוע החיפוש האם אתם או המתחרה שלכם.

זאת לעומת קידום ברשתות החברתיות שהוא מתבסס יותר על לגרום ללקוח בתהליך מסוים לקנות מכם, לא מדובר על רכישה ישירה, כי הלקוח לא נמצא בכלל במקום של רכישה ישירה. 

אולם לא לכל עסק קידום אורגני בגוגל יעבוד באותה צורה. כמו כן, חשוב לזכור שקידום אורגני על ידי חברה לקידום אתרים או בעל מקצוע, תעלה לכם כמה אלפי שקלים מידי חודש, כך שבסופו של דבר מדובר בהוצאה שנתית של כמה עשרות אלפי שקלים.

האם אתם בשלב שאתם יכולים להרשות לעצמכם להשקיע בערוץ השיווק הזה כדי להביא עוד זרם של לקוחות אליכם לעסק? בדקו את זה, אם כן, אז מצוין שיווק אורגני בגוגל, יביא לכם בהחלט המון לקוחות חדשים. 

כתוב/כתבי תגובה