משחקי רצפה ענקיים מתי זה מתאים?

משחקי רצפה ענקיים מתי זה מתאים?

משחקי רצפה ענקיים הם פעילות המתקיימת בתחנות, כאשר אפשר להזמין כל מספר של משחקים – החל במשחק אחד בלבד וכלה בעשרות משחקים שונים, לאירועים גדולים עם משתתפים רבים. אבל לאיזה סוגי אירועים זה מתאים והאם זה מתאים לכל גיל?

סוגים של משחקי רצפה ענקיים

המשחק הקלאסי שאפשר להעביר לרצפה ולשחק בגודל ענק הוא כמובן שח מט, אבל חוץ משח מט יש עוד עשרות משחקים שניתן ליצור בגודל ענק ולהפוך אותו למשחק רצפה ייחודי.

קלפים, טטריס, קובייה הונגרית, לגו ענק, איקס עיגול ועוד משחקים רבים אחרים. המטרה ליצור אטרקציה מרתקת, מתאימה לכל גל, שיכולה להעסיק את משתתפי האירוע לאורך שעות.

סוגי אירועים מתאימים למשחקי רצפה ענקיים

עם מגוון עצום של עשרות סוגי משחקי רצפה, אפשר לתת תוכן לכל סוג של אירוע. משחקי חשיבה מורכבים יכולים להיות האטרקציה המושלמת לאירוע חברה פעילויות גיבוש לעובדים, או יום כיף.

הם גם יכולים להיות האטרקציה המרכזית באירועים לבני נוער, כמו בר מצווה, בת מצווה, אירועי בי"ס או תנועת נוער, אירועי עירייה ועוד.

משחקי ענק מותאמים במיוחד לילדים הם המוקד המושלם לאירועים מיוחדים במרכזי קניות, מסיבות בבתי ספר, הפנינג גדול וגם לימי הולדת פרטיים.

היופי במשחקי רצפה הוא שאפשר להפעיל אותם במרחב הפתוח – בפארק, במרכז העיר ואפילו על החוף, אבל אפשר גם להפעיל אותם במקום סגור, בהתאם למזג האוויר.

לסיכום

משחקי רצפה ענקיים הם אטרקציה ייחודית לאירועים מכל הסוגים – אירועי חברה, אירועים לעובדים, אירועים לבני נוער, משפחות וילדים. מגוון עצום של משחקים מכל הסוגים מאפשר לכם להתאים את אופי הפעילות לגיל המשתתפים וסוג האירוע. רוצים מידע נוסף? צרו איתנו קשר דרך אתר ODTeam ונשמח לעזור!

כתוב/כתבי תגובה