כתיבת תוכן לדפי נחיתה – איך עושים את זה בצורה נכונה?

כתיבת תוכן לדפי נחיתה – איך עושים את זה בצורה נכונה?

אחד הכלים החשובים ביותר לשיווק ומכירה באינטרנט הוא דף נחיתה . המשמעות שלו היא מאוד ברורה. ברגע שגולש מקליק על לינק מסוים, במקום להיכנס לאתר, הוא אמור להיכנס לדף אשר יציע לו מוצר או שירות לרכישה. הוא יוכל לעשות זאת באמצעות פרטי התקשרות. מי שעומד מאחורי הדף יפנה אליו וכך הוא יוכל לבצע את הרכישה.

למעשה, דף נחיתה היא הדרך של עסקים רבים להציע מוצרים ושירותים למכירה מבלי לבנות לעצמם אתר אינטרנט שלם. שכן הדף מקושר לקישור שמופיע במודעות של גוגל, וכך כל גולש אשר מקליד את הביטוי שעומד בבסיסו של הדף, יכול להגיע אליו וכאמור לרכוש את המוצר או את השירות שמציעים לו.

במשך השנים, הרעיון של דפי נחיתה הפך להיות מאוד פופולארי, גם בגלל שמדובר בכלי שיווקי מאוד נוח וגם בגלל שהרבה יותר זול לבנות דף כזה מאשר אתר שלם. במקרים רבים זה גם יותר הגיוני, אם אנחנו בוחרים להשתמש במודעות גוגל לצורך פרסום, במקום להשתמש באתר שלם לשם כך ושמים דגש על כתיבת תוכן לדפי נחיתה.

איך כותבים תוכן לדף נחיתה

על מנת לשווק מוצרים ושירותים דרך דף נחיתה ולמשוך גולשים לרכישה, עלינו לדעת כיצד לכתוב תוכן לדף שכזה כפי שעושים באתר טייפר. אנחנו צריכים לזכור, שהדף אמור להכיל מידע רלוונטי, כתוב בצורה ברורה ורהוטה, באופן שיווקי, כך שהגולשים לא יצטרכו לבזבז זמן רב בקריאה.

עלינו לזכור, דף נחיתה לא אמור לספק מידע אינסופי וחסר תועלת לגולש. לא מדובר באתר אינטרנט שמכיל מאמרים ופריטי מידע רבים. מדובר על דף שמכיל כמות מידע מצומצמת, כשהמטרה היא למשוך את הגולש מיד, ולא לגרום לו לעזוב את העמוד ולחפש אופציות אחרות, טובות יותר עבורו.

כתוב/כתבי תגובה