איך לבחור ספק אינטרנט?

איך לבחור ספק אינטרנט?

כל אחד מאתנו עושה שימוש באינטרנט, בין אם לצרכי עבודה, לימודים, פנאי או מסיבה אחרת. רוב הבתים בישראל מחוברים לקו אינטרנט במהירות כזו או אחרת היושבים על תשתיות התקשורת הקיימות בשוק. בחירת ספק אינטרנט הופכת להיות מעט יותר מורכבת כיום עם כמות הספקים וחברות התקשורת המספקות שירותים אלה.

לכן, החלטנו להכין עבורכם כתבה זו הסוקרת כמה מן הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת ספק אינטרנט ביתי.

מהירות הגלישה ותשתית

עבור מרבית האנשים מהירות הגלישה היא הדבר החשוב ביותר. כדאי לדעת כי ככל שיש יותר מכשירים המחוברים לאינטרנט הביתי שלכם כך כל מכשיר מקבל נתח מסוים מהאינטרנט ולא את המהירות המקסימלית שאתם מחוברים אליה. אם יש לכם שירותי כבלים המבוססים על אינטרנט ולא על לוויין הרי שאלה תופסים נתח משמעותי ממהירות הגלישה שלכם וכדי שהשידורים יעבדו ללא תקלות תצטרכו אינטרנט מהיר.

דבר נוסף שנרצה לדבר עליו הוא כמובן נושא התשתית. זה שאתם רוצים מהירות גלישה של 1000 מגה למשל או 200 מגה בחבילה הנמצאת על תשתיות של סיבים אופטיים, לא אומרת שיש בסביבה שלכם תשתית מתאימה לחיבור לחבילות הללו. כלומר – תשלמו על חבילת אינטרנט של 200 מגה אבל בפועל תקבלו 40 מגה או 100 מגה בהתאם לתשתית שיש באזור שלכם. לכן כדאי לוודא את התשתית ואת מהירות הגלישה שאתם מחוברים אליה ולא לשלם סתם.

כיצד המחיר יכול להשפיע על ההחלטה שלנו?

המחיר הוא אחד המדדים החשובים ביותר לצרכן בכל שירות. ביצוע השוואת מחירי תקשורת אפקטיבי ומהיר יעזור לכם ליהנות מאינטרנט מהיר, תשתית טובה ובמחיר המשתלם ביותר מבין החברות השונות המציעות את השירות.

שירות לקוחות לא פחות חשוב מהכול

יש לזכור כמובן ששירות לקוחות הוא לא פחות חשוב. במקרה של תקלה אתם לא רוצים לחכות שעות על הקו עד שיענו לכם, לא תרצו שינתבו את השיחה שלכם מנציג אחד לשני וכו'.

כתוב/כתבי תגובה