שיפור מהירות אתרים

שיפור מהירות אתרים

המשתמש של היום, מצפה מאתר אינטרנט להיטען במהירות, וכאלה שלא יעשו זאת, עלולים לחוות השלכות שליליות כתוצאה מכך. במאמר זה נביא לכם כמה אופציות לטעינת עמודים ודפים במהירות רבה שתעזור לאתר שלכם להתקדם במנועי החיפוש.

שיפור מהירות אתרים |

קבוצת סטודנטים, ערכת מחקר לגבי שיפור מהירות אתרים שמצא שעיכוב של שניה אחת בזמן טעינת דף, מניב 11% פחות של הדפים הנצפים באתר, ולירידה של 16% בשביעות רצון הלקוחות וירידה של לפחות 7% בהמרות.

גוגל ציינה גם, שמהירות טעינת אתרים, היא אחד האותות שבהם משתמש האלגוריתם שלה לדירוג דפים. מכאן, שזהו נושא שכדאי לכם לטפל בו במהירות האפשרית.

למה מהירות האתר כל כך חשובה? |

מכיוון שאתרי אינטרנט ממשיכים להתפתח מקצב מסחרר ולהיות הרבה יותר מורכבים וכבדי תוכן, חשוב לוודא שהאתר שלכם מכוון היטב מבחינת המהירות שלו, כדי להפחית את מהירות טעינת הדפים עד כמה שניתן. 

למרות שישנם גורמים רבים המשפיעים על מהירות טעינת הדפים – רבים הדורשים את עזרתו של שותף מומחה לפיתוח אתרים – ישנם כמה שינויים ניתנים לפעולה שיכולים להשפיע באופן משמעותי על הפחתת מהירות טעינת הדפים.

ייעול תמונות ווידאו |

חלק מהאשמים הגדולים ביותר בהקשר של שיפור מהירות אתרים שמגדילים את זמן הטעינה של דפי האינטרנט שלכם, הם תמונות ווידאו – מכיוון שהם תופסים חלק ניכר מהגודל הכולל של הדף. 

יש שני גורמים הקשורים לתמונות ווידאו: הגודל של כל נכס בודד ומספר הנכסים הכוללים הטעונים בכל דף נתון. חשוב להתייחס לשני הגורמים הללו.

הקטינו את גודל הקובץ של המדיה בדף |

הגדילו את התמונות שלכם כראוי -ראינו לקוחות עושים את הטעות בהעלאת תמונות בגודל 12 מגה פיקסל בגודל מלא מבלי לשנות את הגודל הראשון.

כתוב/כתבי תגובה