איך משיגים תעודת SSL

ככל שהרמה של האבטחה באתר שלכם עולה כך גדל גם אמונם וביטחונם של לקוחות הקיימים והמתווספים למאגר וכאן נכנסת לתמונה תעודת הSSL המאפשרת את הדבר ומקנה הגנה מלאה ומאפשרת את מדיניות הפרט של כל גולש. 

כאמור, אישור או תעודת SSL משמע אישור שמטרתו לספק את כל התעודות לאבטחה האופטימלית ביותר ובפרט כשרוצים להגביר את האבטחה וכן להעניק את מלוא הפרטיות לכל אדם ולאפשר מלוא הבטיחות והרכישה לה נזקק האתר ון למנוע חדירה, פריצות ובסופו של דבר שמירה על כל המידע הרגיל והרגיש באותה המידה ואף יותר. 

מה צריך לדעת לפני שמשיגים תעודת SSL

אם מחפשים תעודת SSL בחינם או בתשלום, חשוב ביותר למצוא שכבה של חיבור בעלת אבטחה ברמה הגבוהה. כמו כן, יש לשים לב לעניין התעבורה והאבטחה שלה וכן ליכולת תוכן והפצת תוכן בצורה הבטוחה ביותר. 

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה דומיין מתאים ומאומת לרבות סביבה של אישורים אשר יינתנו בצורה האוטומטית ביותר. 

איך מקבלים תעודת SSL  בחינם? 

תעודת SSL שתינתן לכם תינתן רק לאחר אימות של הדומיין והיא תתאים בפרט לאנשים שיש להם בלוג או אתר אישי.

כמו כן, יש תקופות בהן התעודה תהיה בחינם ואתרים מסוימים אכן יאפשרו זאת (שישים יום או אולי יותר או פחות) ולאחר מכן ייתכן ותהיה בתשלום ולכן חשוב לבדוק את הדברים בהתאם. 

איך מתקינים SSL? 

בגדול, תעודת SSL לא מצריכה יותר מדי והיא די קלה להתקנה, עם זאת חשוב מאוד להסיר את התעודה הקודמת כי אם יש תעודת SSL קיימת והיא לא הוסרה זה יהיה חסר ערך ובטח שלא יספק את ההגנה הנדרשת. 

בסופו של דבר לכאן או לכאן, מה שיעשה את העבודה וישרת את המטרה תהיה אך ורק תעודת SSL 1. 

עוד טיפים ופרטים באתר של Intervision

כתוב/כתבי תגובה