יצירת קורות חיים

יצירת קורות חיים היא הבסיס להצלחה בקבלה לעבודה. כיום מרבית המעסיקים או מנהלי כוח אדם המפרסמים משרות שונות עוברים תחילה על קורות החיים שהם מקבלים ואם אלה מרשימים אותם בכמה שניות שהם משקיעים לסינון הראשוני הם ממשיכים לקרוא בהם. בדרך כלל השקעה של דקה-שתיים נוספות לכל עמוד. כך שאם התוכן שכתבתם הוא ענייני ויש לכם רזומה טוב, הכשרה מקצועית או הגשה מסודרת ייתכן ותקבלו זימון לראיון.

דברים שחשוב לכלול בקורות החיים שלכם:

כדי לסייע לכם בנושא יצירת קורות חיים אפקטיביים שיגדילו את הסיכוי שלכם לקבל את הזימון הזה לראיון הינה כמה דברים שכדאי לכלול בקורות החיים שלכם:

  • פרטי יצירת קשר – כמובן שחשוב לכלול פרטי יצירת קשר – אחרת לאן יחזרו המעסיקים שבוחנים את קורות החיים שלהם? תופתעו לשמוע שלעתים בשל חוסר תשומת לב אנשים מגישים קורות חיים עם השם שלהם אך ללא טלפון ליצירת קשר. מומלץ להוסיף גם מייל ואפילו טלפון נוסף להשיג אתכם במידת הצורך.
  • ניסיון תעסוקתי – כמובן שחשוב להוסיף את הניסיון התעסוקתי שלכם לקורות חיים. חשוב לא לחפור פה יותר מדי וכן לכלול רק מה שרלוונטי למשרה. אם אין רזומה הקשור למשרה שאתם פונים אליה תשתדלו לכלול ניסיון תעסוקתי שהאופי והכישורים בו עשויים להיות שימושיים גם במשרה שאתם מכוונים אליה.
  • השכלה והכשרות מקצועיות – יש לכם תואר? לימודי תעודה כלשהם? הכשרות מקצועיות רלוונטיות למשרה?

האם ליצור את קורות החיים בעצמנו או באמצעות תוכנה אונליין?

בואו להכיר את WorkXתוכנה אונליין תוכלו ליצור בקלות ובמהירות קורות חיים איכותיים, כאשר המערכת תלווה אתכם בשלבי ההליך, תאסוף את הנתונים שאתם ממלאים ותוכלו להדפיס בסוף את קורות החיים או לייצא קובץ WORD למחשב שלכם. כמובן שאם תרצו תוכלו להכין את קורות החיים בעצמכם כל עוד אתם שומרים על מבנה מסודר ומידע רלוונטי.

כתוב/כתבי תגובה