מי עוד משתמש בהודעות קוליות

 האפשרות לשלוח הודעות קוליות בווטסאפ מאוד נוחה להרבה מהמשתמשים מכמה סיבות, ויש לה מספר יתרונות. למשתמשים באפליקציית ווסטאפ העסקית האפשרות הזו פותחת המון אופציות לשימושים במגוון צורות ולמטרות שונות. לכל עסק יש את הצרכים והמוצרים שלו, והממשק המאפשר הודעות קוליות נותן פתרונות נוחים ויעילים.

 אנשים מעדיפים להשתמש בהודעות קוליות מסיבות מגוונות. יש המתקשים בכתיבה וצורת ההתבטאות המועדפת עליהם היא בעל פה. אחרים מעדיפים לחסוך בזמן הקלדה, נהגים זהירים יקליטו הודעה בנהיגה כי זה בטיחותי וקל יותר, ויש את האוהבים לתת נימה אישית למי שאליו הם שולחים את ההודעה הקולית.

מה אפשר לעשות באמצעות הודעות קוליות ומהם היתרונות?

הפצת הודעות קוליות באמצעות וואצאפ עסקי או אמצעי אחר משמשות ליצירת קשר טוב יותר עם הלקוח ע"י כך שאתם יכולים להקליט אותן בקולכם האישי וזה יוצר תחושת קרבה אצל הלקוח. באמצעות הודעה קולית ניתן לערוך סקרים, להפנות לשירות לקוחות או מוקד הזמנות עם מענה אנושי, מתן אפשרות ללקוחות להחזיר תשובה בהודעה קולית, מתן תזכורות קוליות לתורים בקופ"ח או במרפאה, ספא, משרדים ממשלתיים ועוד.

 הודעות קוליות יכולות לשמש להפצת הודעות במקרי חרום או בשוטף, לשימוש בידי קב"טים, רכזי ביטחון של יישובים ושל מפעלים ועסקים, גופים בטחוניים, עיריות וקיבוצים. יש גם אפשרות להפיץ הודעות קוליות אינטראקטיביות המניעות את הלקוח לפעולה של אישור, השתתפות בסקר או שאלון, משוב על מוצר או שירות, אישורי הגעה לאירועים כמו חתונות, ימי הולדת ובר מצווה, כנסים ופגישות.

 דברים נוספים שאפשר לעשות עם הודעות קוליות הם שליחת שיר כברכת יום הולדת או כל אירוע משמח אחר, פרסומות למוצרים או שירותים, הוראות הפעלה ושימוש למוצרים של העסק וכל רעיון מקורי שעולה על דמיונכם המפותח.

כתוב/כתבי תגובה