למה דווקא לייקים ישראלים באינסטגרם זה חשוב?

התחרות באינסטגרם על ליבם של הגולשים הולכת וגוברת מידי יום, שבוע וחודש. יותר אנשים בכל תחום מפרסמים תכנים והפיד של אינסטגרם המציג את התכנים הוא אותו פיד ובאותו גודל. כלומר אותו שטח תצוגה ויותר תכנים שאינסטגרם צריכה לבחור מהם מה להציג. כדי להגדיל את החשיפה למותג שלכם, לפרופיל שלכם ולצבור עוד עוקבים ומשתמשים פעילים בפרופיל שלכם כדאי יהיה לבדוק אפשרות לקנות לייקים.

מה הכוונה קניית לייקים?

קניית לייקים היא תשלום עבור שירות שבו חברה מתווכת מסייעת בהשגת לייקים לתכנים שלכם ו/או עוקבים לפרופיל שלכם (תלוי בחבילה שאתם רוכשים). יש חברות שמשתמשות בתוכנות רובוט ובלייקים מזויפים ולכן יש להיזהר מכך ולבדוק טוב טוב ממי אתם רוכשים. לעומת זאת יש חברות המתחזקות תשתיות רבות ומגוונות של אתרים פופולריים, בלוגים, פרופילים ברשתות החברתיות ועוד. אלו יודעים כיצד לקדם בצורה אורגנית או ממומנת את התכנים שלכם ולהשיג לכם כמות לייקים מרשימה בזמן קצר.

מדוע זה טוב?

כי זה יכול לשפר את הפופולריות של הפרופיל והתכנים שלכם, מסייע בהבאת תנועה נוספת של גולשים וחשיפה לתכנים שלכם וכמובן גם גורמת לגולשים לראות שהערוץ שלכם הוא פופולרי וששווה לעקוב אחריכם. מדובר בקיצור תהליכים משמעותי שלא מחכה לחשיפה איטית אורגנית ומתישה לאורך שנים עד שהערוץ צובר תאוצה. 

מדוע דווקא לייקים ישראלים באינסטגרם?

התשובה לכך מאוד פשוטה – אם קהל היעד שלכם הוא ישראלי הרי שאתם צריכים לייקים ישראלים לאינסטגרם . חלק מאותן חברות המתחזקות תשתיות ומשווקות שירות זה של קניית לייקים בעלות גם תשתיות בחו"ל ולעתים משלמות גם לאנשים בחו"ל כדי לעשות לייקים לפוסטים באינסטגרם. על כן מדובר בלייקים ועוקבים של אנשים זרים, לתכנים שאתם מקדמים בעברית לקהל יעד ישראלי, מה שלא יתרום לכם באמת לקידום המותג שלכם. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://likebooster.co.il/

כתוב/כתבי תגובה