מערכת להפצת SMS

היום כמעט ואין אדם שלא מסתובב עם אייפון או סמארטפון אחר בכיס. מלבד החשיבות של להיות זמינים לכל צורך עבור יקירינו ואנשים אחרים המחפשים אותנו. לטלפון הנייד יש שימושים רבים אחרים החל מגלישה באינטרנט, דרך אפליקציות ועד התכתבויות בהודעות SMS. החיבור שלנו לטלפון הסלולרי הביא להתפתחותם של מספר טכניקות שיווק נוספות, כאשר אחת מהן היא הפצת SMS.

היתרונות של מערכת להפצת SMS מול מערכת תפוצה במייל

1. אנשים רבים סובלים מכמות המיילים שהם מקבלים מידי יום מבתי עסק השולחים אינספור מיילים, פרסומות ועוד. בשל עובדה זו, נמענים רבים מתעלמים מאותם המיילים ולכן טכניקת פרסום זו הופכת לפחות אפקטיבית מבעבר.

2. אחוזי הקריאה של הודעות SMS גבוהים הרבה יותר מאשר מיילים בשל הנוחות והניידות של הטלפון אשר הולך אתנו ממקום למקום. כמו כן, גם אחוזי הפעולה שלקוחות מבצעים באמצעות SMS הנה גדולה באופן משמעותי על פני מיילים.

3. אפשרות הסרה אוטומטית, בולטת ונוחה – במידה והלקוח מעוניין להסיר את עצמו מרשימותיכם הוא מבחין בזאת בצורה ברורה בסוף הודעת ה-SMS שקיבל, זאת על פני הודעת מייל ארוכה שבסופה בכיתוב ממש קטן מוענקת אפשרות ההסרה העשויה להכעיס את הלקוח או לגרום לו לשלוח לכם בקשה ידנית להסירו.

4. שליחת SMS מצטיירת כאישית יותר מאשר מייל ולכן החיבור ללקוח נעשה באופן טבעי ונעים מאשר במייל. ככל שהחיבור הוא טוב ועמוק יותר כך סביר להניח שהלקוח ירכוש מכם פעמים נוספות בעתיד.

5. הודעות SMS לרוב יהיו קצרות יותר ממיילים ולכן השימוש בהן נוח יותר עבור לקוחות ובעלי עסקים בעת השליחה או קבלת ההודעות דרך מערכת להפצת SMS מסודרת לעומת המייל.

 שימוש במערכת להפצת SMS לעסקים

אם כן, למערכת הפצת SMS ישנם יתרונות רבים. למעשה, בעל עסק שישלח לרשימת התפוצה שלו טיפים, עדכונים וקידומי מכירות במידה הנכונה, יוכל לקדם משמעותית את העסק שלו לאורך זמן ובכך להגדיל גם את הכנסותיו.

כיום ניתן לנהל את הכול בצורה נוחה ונגישה דרך אתר האינטרנט של המערכת, בין היתר באמצעות אוטומציה שיווקית או תזמון הודעות SMS עתידיות, דוחות מעקב, סטטיסטיקות ונתונים ואף אפשרות ליצור במהירות דפי נחיתה סלולריים מעוצבים. עם ההתקדמות הטכנולוגית כיום, עסקים רבים עושים שימוש במערכות להפצת SMS כך שאין מנוס מלהתחיל לעבוד עם מערכת שכזו ולא להישאר מאחור.

כתוב/כתבי תגובה