כל מה שצריך לדעת בבחירת מסכי גיימינג

המסך הוא המרכיב החשוב ביותר של מערכת משחקים. הם משמשים להצגת התמונות ממשחק מחשב או מסך.

מסך גיימינג הוא המרכיב העיקרי במחשב גיימינג, והוא יכול לקבוע את האיכות של כרטיס מסך. המסך הוא החלק החשוב ביותר במחשב האישי שלך, אז שווה להשקיע באחד הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך.

במסגרת מאמר זה, ננסה לעזור לכם לבחור כמה מסכי גיימינג טובים עבור מחשב המשחקים שלך. כמו כן, נראה לכם איך לבדוק אילו מסכים הכי מתאימים לצרכים שלך.

מה החשיבות בבחירת מסך גיימינג איכותי?

בחירת צג היא החלטה חשובה מאוד עבור כל שחקן מחשב. ישנם שיקולים רבים שנכנסים להחלטה הזו, ומסך המשחקים הטוב ביותר הוא לא תמיד זה עם הרזולוציה הגבוהה ביותר, המחיר הנמוך ביותר או צריכת החשמל הגבוהה ביותר.

הטעות הנפוצה ביותר שאנשים עושים בבחירת צג היא להסתמך על ציון בנצ'מרק בודד. ניתן לעשות זאת על ידי הסתכלות על מספרי FPS (Frames Per Second) ורזולוציה. עם זאת, מדדים הם רק אינדיקטור לביצועים ואינם אומרים לך הרבה על איכות התמונה. התצוגה שתספק את איכות התמונה הטובה ביותר לצרכי המשחק שלך תהיה תלויה בהעדפות האישיות שלך, כמו גם בתקציב שלך, גודל המסך וגורמים אחרים כמו דיוק צבע, זמן תגובה וכן הלאה.

מסכי גיימינג – כך תבחרו נכון

לכל המסכים יש את אותן תכונות בסיסיות, אבל יש כמה הבדלים ביניהם.

ישנם סוגים רבים ושונים של צגים, אך לכולם אותה מטרה – להציג תמונות עבור משחק או אפליקציה ספציפיים. שני הסוגים הפופולריים ביותר הם CRT ו-LCD.

ההבדל העיקרי בין מסכי CRT ל-LCD הוא הגודל שלהם. מכשירי CRT נוטים להיות גדולים יותר ממסכי LCD וזוויות הצפייה שלהם משתנות מרחבה מאוד (פנייה) לצר מאוד (הטיה).

מסכי LCD נוטים להיות קטנים יותר מ-CRT, אך ניתן גם להטות אותם וגם להפנות אותם. זה אומר שאתה יכול לקבל תמונה כלומר : סרטון וידאו, או תמונת סטילס, עם יותר שורות טקסט.

בואו להתרשם מהמגוון: www.xgaming.co.il

כתוב/כתבי תגובה